Ty i hipnoza twoja
Spojrzeniem swoim
hipnotyzujesz mnie
a ja stoję
kocham cię
nie ruchome ciało
twoje usta
ich smak
ty wiesz
jak to robić
świat
jest nasz
a my w nim
uśmiechasz się
szczęście twoje blisko jest
spojrzysz
a ja jestem tu
blisko ciebie
Spojrzeniem swoim
hipnotyzujesz mnie
a ja stoję
kocham cię
nie ruchome ciało
twoje usta
ich smak
ty wiesz
jak to robić
świat
jest nasz
a my w nim
uśmiechasz się
szczęście twoje blisko jest
spojrzysz
a ja jestem tu
blisko ciebie
Komentarze (6)
Każda miłość jest trochę hipnozą...tej drugiej hipnozy. Pozdrawiam****
dziękuje bardzo za skomentowanie pozdrawiam
Bo miłość to taki stan hipnozy w którym niewiele do nas dociera, chcemy widzieć i słyszeć to co pragniemy, i najważniejsze, że jest nam z tym dobrze i szczęśliwie. Ważne więc, aby dwie strony doświadczały takiego uczucia.
Do poprawienia błąd - nie ruchome. 4
Pozdrawiam.
dziękuje bardzo pozdrawiam
Mówi się, że powiedzieć wprost w poezji "kocham" to jak strzelić sobie w stopę. Myślę, że gdyby wyznanie to ubrane było w inne słowa, tekst byłby nieco ciekawszy, intrygujący i bardziej refleksyjny.
Nie zostawiam oceny.
Pozdrawiam.
dziekuje za komentarz
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania