tyle było

tyle jest

Średnia ocena: 2.2  Głosów: 15

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (16)

  • Tjeri 28.01.2021

    Inspekcjo, możesz do każdego nowohaikowca zajść i skrytykować konkretnie co jest nie tak. Ja w każdym razie zapraszam.
    Jedynka nie ode mnie.

  • Anonim 28.01.2021

    Haiku w tle, w te i w te, jedni piszą, inni czytają, jak przeczytają, to też im się pisać chce. Haiku czy nie, ale się pisze i co wstawić je.

    inspekcjapracy, piszesz tak by nie sypnąć się stylem kto zacz, wszak z nicku z pisaniami pewnie rezydujesz tu od lat.

  • Anonim 28.01.2021

    "takie to były z tym haiku dziwy"
    bo to pewnie były inne czasy a teraz jest wielu po resocjalizacjach

  • laura123 28.01.2021

    Uśmiałam się... ot, biedactwo haiku przeżyć nie może, ot, choroba. Hahaha

    Bez oceny. To nawet na jedną gwiazdkę nie zasługuje. Bez obrazy.

  • befana_di_campi 28.01.2021

    Głupota aż zgrzyta ;) Nie dają ocen, ponieważ na innym portalu brak owych ocen oznacza po prostu "dno".

    Życzliwie :)

  • Pan Buczybór 29.01.2021

    hmmmmmm

  • inspekcjapracy 29.01.2021

    Odpowiedzi na komenty gawiedzi w haiku zawarte i tyle są warte co żarty

  • Szpilka 29.01.2021

    Gorzkie mini, ale prawdziwe. O! ? Ode mnie piątak ?

  • inspekcjapracy 29.01.2021

    Szpilka kocham cię za obiektywizm

  • Szpilka 29.01.2021

    Inspekcjapracy

    Kochaj mnie kochaj ?

    https://www.youtube.com/watch?v=Q-Sgx3SfE4Y

    Wanda i Banda

  • inspekcjapracy 29.01.2021

    Szpilka joł trzyma się Wanda jak haiku

  • Tjeri 29.01.2021

    O, zmieniła się treść. Ale Twoich komentów pod haikowcami wciąż nie widać. Zapraszam do konkretnej krytyki.

  • inspekcjapracy 29.01.2021

    Tjeri kochaniutka za wysokie progi na moje nogi i zresztą, po co się przez zamarzniętą szybę przeprawiać. To tak jak ślepy z głuchym przekomarzać się i końca nie widać.

    Życzliwy nad wyraz

  • Tjeri 29.01.2021

    inspekcjapracy
    Szkoda. Nie mam nic przeciwko otwartej krytyce – wolę (choć to nigdy miłe nie jest) niż nieszczery komplement. Drwiny też ok - ale na równych warunkach.

  • laura123 29.01.2021

    To ma być haiku?

    Na początku wierszyk od czapy, teraz haiku nie lepsze... i po co tyle szumu? Dziwne upodobania...

  • poco 30.07.2021

    toż to Wielkie Dzieło
    na kolana padam

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania