Tjeri kochaniutka za wysokie progi na moje nogi i zresztą, po co się przez zamarzniętą szybę przeprawiać. To tak jak ślepy z głuchym przekomarzać się i końca nie widać.
inspekcjapracy
Szkoda. Nie mam nic przeciwko otwartej krytyce – wolę (choć to nigdy miłe nie jest) niż nieszczery komplement. Drwiny też ok - ale na równych warunkach.
Komentarze (16)
Inspekcjo, możesz do każdego nowohaikowca zajść i skrytykować konkretnie co jest nie tak. Ja w każdym razie zapraszam.
Jedynka nie ode mnie.
Haiku w tle, w te i w te, jedni piszą, inni czytają, jak przeczytają, to też im się pisać chce. Haiku czy nie, ale się pisze i co wstawić je.
inspekcjapracy, piszesz tak by nie sypnąć się stylem kto zacz, wszak z nicku z pisaniami pewnie rezydujesz tu od lat.
"takie to były z tym haiku dziwy"
bo to pewnie były inne czasy a teraz jest wielu po resocjalizacjach
Uśmiałam się... ot, biedactwo haiku przeżyć nie może, ot, choroba. Hahaha
Bez oceny. To nawet na jedną gwiazdkę nie zasługuje. Bez obrazy.
Głupota aż zgrzyta ;) Nie dają ocen, ponieważ na innym portalu brak owych ocen oznacza po prostu "dno".
Życzliwie :)
hmmmmmm
Odpowiedzi na komenty gawiedzi w haiku zawarte i tyle są warte co żarty
Gorzkie mini, ale prawdziwe. O! ? Ode mnie piątak ?
Szpilka kocham cię za obiektywizm
Inspekcjapracy
Kochaj mnie kochaj ?
https://www.youtube.com/watch?v=Q-Sgx3SfE4Y
Wanda i Banda
Szpilka joł trzyma się Wanda jak haiku
O, zmieniła się treść. Ale Twoich komentów pod haikowcami wciąż nie widać. Zapraszam do konkretnej krytyki.
Tjeri kochaniutka za wysokie progi na moje nogi i zresztą, po co się przez zamarzniętą szybę przeprawiać. To tak jak ślepy z głuchym przekomarzać się i końca nie widać.
Życzliwy nad wyraz
inspekcjapracy
Szkoda. Nie mam nic przeciwko otwartej krytyce – wolę (choć to nigdy miłe nie jest) niż nieszczery komplement. Drwiny też ok - ale na równych warunkach.
To ma być haiku?
Na początku wierszyk od czapy, teraz haiku nie lepsze... i po co tyle szumu? Dziwne upodobania...
toż to Wielkie Dzieło
na kolana padam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania