***
***Autor: queenkadeeCzytano 202 razyData dodania: 19.04.2017
Średnia ocena: 4.0 Głosów: 1
Zaloguj się, aby ocenić4
Trochę krótkie, jak na prolog... Dlatego zostawię bez oceny. Mimo wszystko ta niewielka ilość zdań zachęciła mnie do dalszego czytania więc pewnie przeczytam pierwszą częsc, jak napiszesz :)
Za dużo zdradziłabym rozwijając Prolog. Ale mimo wszystko, dziękuje za komentarz, to miłe ;)
No krótkie i jakoś tak od środka. "emanował z niej gniew".
Jeju, dziękuje za poprawę. Już to zmieniam! ;)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (4)
Trochę krótkie, jak na prolog... Dlatego zostawię bez oceny. Mimo wszystko ta niewielka ilość zdań zachęciła mnie do dalszego czytania więc pewnie przeczytam pierwszą częsc, jak napiszesz :)
Za dużo zdradziłabym rozwijając Prolog. Ale mimo wszystko, dziękuje za komentarz, to miłe ;)
No krótkie i jakoś tak od środka. "emanował z niej gniew".
Jeju, dziękuje za poprawę. Już to zmieniam! ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania