Ciemna Strona Mocy Ciekawe za co i za ile ten niby "nabytek"?
Zresztą już pod żadnym tym twoim twórczym neo wysileniu niczego ode mnie się nie doczekasz. Od razu poznałam czyj to styl lub nawet interpunkcja.
Ciemna Strona Mocy befanka?! Nigdy!
To przemiła, sympatyczna i życzliwa staruszka.
Taka, jaką wszyscy wokół lubią. Już widzę jak jej gołąbki pokoju na ramionach siadają ?
Nie kapewuję mody na tworzenie osobnych profili by komuś coś wygarnąć. Miejże jaja (jeśliś facet, bo tekst kobiecy nieco) i pisz co myślisz bez maski.
A utwór ni zły ni dobry. Choć bliżej mu do dobrego. W sensie, że może nie zachwyca, ale jest solidny. Widać władanie piórem nie na najniższym lewelu.
Odważnie przyznałem, żem troll, czy to nie dosyć? Nie pojawiłem się by wojować, samo tak wyszło?. Nie lubię baby i tyle. Tekst może faktycznie trochę rozmemłany.
Co do jaj, jak sprawdzałem były na miejscu.? Dziękuję za wizytę.
Ciemna Strona Mocy
Przecież doskonale widać, który profil jest czyimś klonem. Trollem nie czyni przyznanie się do tej funkcji, a... trollowanie. Po prostu.
Zapraszamy do wzięcia udziału w Bitwie na Prozę!
Tematy to:
1) Ucieczka na inną planetę
2) Pokochałam(em) wroga
więcej znajdziesz: https://www.opowi.pl/profil/literkowa-bitwa-na-proze/
Piszemy do 31 października!!!
Liczymy na Ciebie!
Literkowa
Mnie się podoba. Może za sprawą tajemniczej bohaterki. Powiedziałeś nie za mało, nie za dużo, tyle aby myśli krążyły wokół niej.
Sprawnie kreślone akapity, i tylko zastanawiam się, czy odautorskie info ma jakiś związek z treścią zasadniczą.
5.
Komentarze (31)
Oj i odwecik befanki być musiał, dlatego o publikacje jakieś pytała. Ha ha ha :D
"Befanka" nie kieruje się odwetem. To nie są jej oceny :)
befana_di_campi tak, tak, nie wątpię XD Gdybym cię nie znał, to pewnie bym kupił : )))
Ciemna Strona Mocy Ciekawe za co i za ile ten niby "nabytek"?
Zresztą już pod żadnym tym twoim twórczym neo wysileniu niczego ode mnie się nie doczekasz. Od razu poznałam czyj to styl lub nawet interpunkcja.
Ciemna Strona Mocy befanka?! Nigdy!
To przemiła, sympatyczna i życzliwa staruszka.
Taka, jaką wszyscy wokół lubią. Już widzę jak jej gołąbki pokoju na ramionach siadają ?
pansowa w przypadku tej "pani" to chyba tylko pieczone gołąbki?
befana_di_campi tiiia, interpunkcja z "ortograf.pl"?. Niech ci będzie.
I kolejna pała, tylko czy za tekst, czy za to, że jestem trollem?
Nie kapewuję mody na tworzenie osobnych profili by komuś coś wygarnąć. Miejże jaja (jeśliś facet, bo tekst kobiecy nieco) i pisz co myślisz bez maski.
A utwór ni zły ni dobry. Choć bliżej mu do dobrego. W sensie, że może nie zachwyca, ale jest solidny. Widać władanie piórem nie na najniższym lewelu.
Odważnie przyznałem, żem troll, czy to nie dosyć? Nie pojawiłem się by wojować, samo tak wyszło?. Nie lubię baby i tyle. Tekst może faktycznie trochę rozmemłany.
Co do jaj, jak sprawdzałem były na miejscu.? Dziękuję za wizytę.
Ciemna Strona Mocy
Słabo. Chowasz się jak tchórz.
Jak komuś chcę coś przekazać, to mu to mówię. Jak nie mam odwagi – milczę.
Tjeri ehhh, a sprawy by nie było, gdybym się nie przyznał żem troll.
Ciemna Strona Mocy
Przecież doskonale widać, który profil jest czyimś klonem. Trollem nie czyni przyznanie się do tej funkcji, a... trollowanie. Po prostu.
Tjeri Nie zawsze się da.
Nie bądź Anja Ortodox.
Tjeri ale ja tak prawie na tyłku siedziałem, tylko befancię baaaaardzo kocham?
Ciemna Strona Mocy
Jak wszyscy.
Poza podobnymi do niej, ale na szczęście mają jest równie popieprzonych.
*mało
pansowa jak myślisz, mam szansę??
Ciemna Strona Mocy Przykro mi, ale nie wyglądasz, abyś był walnięty choćby w zbliżonym stopniu.
pansowa nawet jak jej obiecam, że się postaram i będę odpowiednio zjebany? (((:
No nic to.
Ciemna Strona Mocy To nie kwestia starań tylko przyrodzonego stanu umysłu.
pansowa
Zabronić nikomu nie mogę. A co myślę, to powiem i to pod swoim własnym nickiem.
A Anja Ortodox była w deseczkę.
Tjeri Nie pamiętam jaki miała rozmiar biustu.
Jeśli piszę, że czasami się nie da, to wiem co piszę.
pansowa
Twoja sprawa. A moja jest moją ;).
Tjeri Gut :)
Zapraszamy do wzięcia udziału w Bitwie na Prozę!
Tematy to:
1) Ucieczka na inną planetę
2) Pokochałam(em) wroga
więcej znajdziesz:
https://www.opowi.pl/profil/literkowa-bitwa-na-proze/
Piszemy do 31 października!!!
Liczymy na Ciebie!
Literkowa
Mnie się podoba. Może za sprawą tajemniczej bohaterki. Powiedziałeś nie za mało, nie za dużo, tyle aby myśli krążyły wokół niej.
Sprawnie kreślone akapity, i tylko zastanawiam się, czy odautorskie info ma jakiś związek z treścią zasadniczą.
5.
Garść dziękuję i kłaniam się uniżenie : )
Ciemna strona mocy kim jesteś? Skoro nie nowym użytkownikiem to pewnie startym
"Skoro nie nowym użytkownikiem to pewnie startym" - dokładnie tak, Margerita, dokładnie tak : )
VOLDEMORD!!!! NIE MA NOSA!!!!!!
"nie bójmy się tego imienia, profesorze"
{ :-) }
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania