*
***Autor: LidaCzytano 750 razyData dodania: 14.03.2019
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 3
Zaloguj się, aby ocenić15
Szkoda że go kocha uświadomiła sobie dopiero teraz.. na razie czekam na kolejną część bo sama nie wiem co mam o tym sądzić..
Dziękuje bardzo za komentarz. Kolejna część już wkrótce. Serdecznie pozdrawiam
Super. Trzyma w napięciu :)
Bardzo się cieszę, że się podoba. Pozdrawiam
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (4)
Szkoda że go kocha uświadomiła sobie dopiero teraz.. na razie czekam na kolejną część bo sama nie wiem co mam o tym sądzić..
Dziękuje bardzo za komentarz. Kolejna część już wkrótce. Serdecznie pozdrawiam
Super. Trzyma w napięciu :)
Bardzo się cieszę, że się podoba. Pozdrawiam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania