***

**

Średnia ocena: 3.7  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (2)

 • MarKalia 9 miesięcy temu
  "Ale jakoś nikt nigdy nie zwrócił na to jakiejś większej uwagi" jakoś i jakiejś źle brzmi w jednym zdaniu. Wyrzuciłabym "jakiejś", albo nawet obydwa słowa, zdanie i tak miałoby ten sam sens. A właściwie to dlaczego ktoś miałby zwracać uwagę na alkohol? Chyba wie, na jaki rodzaj imprezy się wybiera. "No właśnie kim?" myślę, że przed "kim" powinien być przecinek, lub pauza, półpauza, dywiz (nie znam się na tym, ale poszukaj, może nawet w jakimś wątku na opowi znajdziesz omówienie tego zagadnienia.) " Niestety dla mnie światem był inny." może "ktoś inny"? "Od kiedy ja ze sobą gadam?" nie wiem o co tutaj chodzi, nie zauważyłam, żeby bohaterka ze sobą rozmawiała. "Można powiedzieć, że ta impreza, była zorganizowana z powodu jego wyjazdu na studia." przecinek po "impreza" niepotrzebny. "co do niego czuje" czuję, jak ja coś robię to jest ę. Niemożliwe piszemy razem. "Więc będzie lepiej, żeby tak zostało jak jest" może lepiej: żeby zostało tak jak jest. "a drugą rozpoczął wędrówką" jak rozpoczął to wędrówkę. Myślę, że wszystkich błędów pewnie nie wyłapałam, ale przynajmniej podzieliłam się z tobą tym, co mi nie pasuje. Co do samej opowieści - nie podobała mi się. Bohaterka ma 20 lat, a zachowuje się jak niedojrzała nastolatka. Musi uciekać z domu, jej rodzice wybierają jej chłopaka, "nigdy nie żałowałam podjętych decyzji, które denerwowały moich rodziców" no przyznasz, że takiego zachowania spodziewamy się raczej po nastolatce w rozkwicie buntu, a nie po dorosłej kobiecie. To wszystko nie wydaje się realistyczne. Zostawiam 2, ale się nie poddawaj, pracuj z tekstem przed wysłaniem go ( poprawność ) i postaraj się tworzyć bardziej realistycznych bohaterów i sytuacje. Pozdrawiam
 • Puchacz 9 miesięcy temu
  Trudno nie zgodzić się z opinią powyżej.
  To historyjka dla nastolatek i spisana z poziomu nastolatki. Nieco egzaltowana, a schematyczność zawiązującej się historii jest aż bolesna.
  Jest i trochę innych potknięć, poza tymi wypisanymi powyżej.
  Ten tekst powinien być jeszcze raz przemyślany i przepracowany, bo na razie jest to historia z poziomu pisemka dla podlotków.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania