uberem?? na bahama?
bierz mnie
najdalej, najczulej,
najbardziej. po słowa
wgryzione w kości, rozgruchotania. bierz
moje wdechy
polepione na ślinę
i tętno rwane. bierz mnie
i sobie mnie
i sobie mnie
i sobie mnie
nie żałuj.
bierz mnie
najdalej, najczulej,
najbardziej. po słowa
wgryzione w kości, rozgruchotania. bierz
moje wdechy
polepione na ślinę
i tętno rwane. bierz mnie
i sobie mnie
i sobie mnie
i sobie mnie
nie żałuj.
Komentarze (28)
No no no...
..
Co, co, co? Podoba się? :)
Roma No jasne, dałem piątaka.
Lotos oj no wiem, wiem... Domyśliłam się :) dzięki piękne.
Roma Ty taki łobuz jesteś, prawda?
Lotos no ba. A jak kocham, to najbardziej xD
Roma Strach się bać.
Lotos ano :)
Roma W kochaniu zapewne preferujesz full contact.
Lotos zapewne?
Ja o kochaniu to tylko z ukochanym...czasami lekko w wierszach.
Roma Oczywiście, tak tylko sobie zażartowałem, ale może nie powinienem, bo w takich sprawach czasem niechcący można przegiąć.
Lotos spoko :)
Oj kobieto, tym zboczeńcy jeżdzą.
Nie zamawiaj!
Tak metaforycznie to chyba można, to raczej bezpiecznie :)
Roma, nie polecam, ja nawet kierowcom autobusów nie ufam, bo jadą czasami bez pasażerów z miejsc gdzie są ostatnie stacje. 😅
C₁₂H₂₂O₁₁ podejrzane xD
Ja ogólnie nie lubię jeździć autobusami. I przez tłok ludzi i chorobę lokomocyjną ( która niby mi już dawno przeszła, ale jednak tak nie do końca).
Najlepsze są spacery, o ile da się :)
https://youtu.be/MWQhXXa_xXU?si=2yi3x08oljUIx31
Się Kuban włączył... I okazało się że pasuje.
Szczerość i fizyczność, czy coś więcej trzeba? Moim zdaniem nie.
Pasuje :)
Moim też, wystarczy.
Dzięki, że zajrzałeś :)
Roma xD
Nie wyczymie
https://zapodaj.net/upload
HahahhahahahahahHHhHhHHHhababahahhaahahhahahhHahhahahahahhaHhHhHHhB xD
JagVetInte co Ty mi tutaj wysyłasz zapodaja bez załącznika? XD
Roma aaaaa, sory, mam bekę i się zakręciłem xD
https://zapodaj.net/plik-I0VUTdDN9l
Pszegiolem co xD
Jezu, Wy mężczyźni potraficie być straszni xD
Z drugiej strony kobiety też...
Chcesz coś z avonu?
XD to złoto internetowe xD
Surowy i fizjologiczny zapis, który broni się brakiem "ładnych" upiększeń:)
Dziękuję zingaro.
Bardzo fajnie Ciebie znowu czytać :)
Roma pozdrowionka
Od tytułu po puentę - radość.
Masz talent!
5!
Czy ja wiem... ale się staram :)
Dziękuję.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania