A może lepiej odnaleźć jego. :) Chyba te kawałki, które oddaliśmy z części siebie nie jesteśmy w stanie w całości zabrać z powrotem. ,, Wielkie podzielenie...''
Porusza sentymentalnie.
Do pewnych miejsc nie ma powrotu, nawet jeśli jeżdżą w tamtym kierunku pociągi nigdy możemy nie uzbierać na bilet powrotny, zostaje jazda na gapę...
Fajny tekst!
ładnie nostalgiczne. "nikt tak pięknie nie mówi, że się boi miłości" (znak czasów Żabka zamiast dobrych pączków) nie da się wrócić do przeszłości. jej juz nie ma. jest tylko w naszej pamięci
Ładny obrazek zmalowałaś. Smutny, nostalgiczny, tęsknota bije z każdego zdania. Trochę mi się skojarzyło z tekstami Rithy.
Podoba mi się.
Pozdrawiam :)
Mnie też ruszyło, ale jest w tekście taki rodzaj smutku, z ktorego trza się jak najszybciej wydobyć. Inaczej rozwałka, stanięcie w miejscu i ...jnia. Całościowo bardzo na tak
Miło mi Jagodolasie :)
Jeżeli martwisz się o mnie, to nie potrzeba. Smutek nie jest mój. Ale ogółem się zgadzam, tkwienie we wspomnieniach nigdy nie przynosi niczego dobrego.
:) Chodziło mi bardziej o moją reakcję na tekst, z ktorego bije rodzaj oblepiającego smutku a że nie lubię rozdrapywań to z automatu włączył się alert: uciekać. Podzielam, tkwienie nie przynosi niczego dobrego :)
Są chwile w naszym życiu, których nie da się zapomnieć. Mimowolnie powracają do nas, chociaż już żyjemy w innych świecie. Mnie też nękają podobne wspomnienia. Przynoszą ból, ale i pamięć szczęśliwych wydarzeń. Serdecznie pozdrawiam!
Są chwile w naszym życiu, których nie da się zapomnieć. Mimowolnie powracają do nas, chociaż już żyjemy w innych świecie. Mnie też nękają podobne wspomnienia. Przynoszą ból, ale i pamięć szczęśliwych wydarzeń. Serdecznie pozdrawiam!
Jakie to... smutne. W głowie miałam swoje wspomnienia. Tak, to były piękne czasy i równie smutne. Ale uczucia były bardziej namacalne. Nie wiem, takie mam odczucie.
Bardzo ładnie napisane :) A, że ostatnio sama wkopuję się w dołek (na potrzeby pisania), Twój tekst na pewno mi w tym pomógł.
Tak mi się teraz nasuwa, że ucieczki są bezcelowe. Gdzieś to przeczytałam: "i tak wszędzie dopadnie cię twoje życie". To prawda :)
Pozdrawiam! :)
Dziękuję bardzo za wizytę. :)
Zgadzam się, że ucieczki są bezcelowe. Ale czasem wydają się łatwiejszą opcją.
Pozdrawiam cieplutko :)
Anonim02.07.2019
Świetne!
Powiem Ci, że gdybym to przeczytał kilka lat temu, pewnie bym się rozkleił. Ja, niby facet...
I w zasadzie tyle, co mam do powiedzenia na temat treści. Bom zamyślony, bardzo...
Natomiast wpadła mi w oczy jedna literówka:
Jeżeli mijając kogoś na ulicy, spojrzałeś mu w czy i uśmiechnąłeś się, patrzył jak na wariata.
Zaczynam zauważać prawidłowość, które teksty Ci się bardziej podobają.
Faceci mają pełne prawo się rozklejać, jeżeli mają ochotę. W końcu mamy równouprawnienie ;)
O rety! Pięć razy musiałam przeczytać, żeby zobaczyć te literówkę. Dobre oko, poprawię :D
Z braku określenia, powiedziałabym że melancholijne, trochę miłosne Ci się u mnie podobają. Nie wiem jak u innych, więc nie mogę powiedzieć, że jest to reguła ogólna. ;)
Anonim02.07.2019
pkropka,
i masz rację :) Chciałem Cię sprawdzić :) Wiesz, najlepszym opowiadaniem, jakie czytałem na portalach, jest "Ogień zgasł" Bruna Kadyny, a drugie to chyba tekst Justyski z TW9.
A "Psa, który jeździł koleją" pamiętam jako jedyne opowiadanie z podstawówki.
Komentarze (31)
No i się wzruszyłem. Ładnie napisane.
Dziękuję bardzo :)
A może lepiej odnaleźć jego. :) Chyba te kawałki, które oddaliśmy z części siebie nie jesteśmy w stanie w całości zabrać z powrotem. ,, Wielkie podzielenie...''
Porusza sentymentalnie.
Dziękuje Północ za odwiedziny.
Czasem wspomnienia okazują się piękniejsze, niż to, co mogłoby być.
Ładny tekst piosenki :)
Do pewnych miejsc nie ma powrotu, nawet jeśli jeżdżą w tamtym kierunku pociągi nigdy możemy nie uzbierać na bilet powrotny, zostaje jazda na gapę...
Fajny tekst!
Dzięki Maurycy :)
Zgadzam się, czasem droga powrotna nie jest dostępna. A czasem nie warto na nią wchodzić.
ładnie nostalgiczne. "nikt tak pięknie nie mówi, że się boi miłości" (znak czasów Żabka zamiast dobrych pączków) nie da się wrócić do przeszłości. jej juz nie ma. jest tylko w naszej pamięci
Ładnie powiedziane i zgadzam się całkowicie. Zostają tylko wspomnienia i nauka na przyszłość.
"Im niżej spadał temperatura" - spadała
Ładny obrazek zmalowałaś. Smutny, nostalgiczny, tęsknota bije z każdego zdania. Trochę mi się skojarzyło z tekstami Rithy.
Podoba mi się.
Pozdrawiam :)
Dzięki za czujność, już poprawione :)
No jak z tekstami Rithy, to uznam to za komplement. Dziękuję.
Pozdrawiam również.
Boże, jakie piękne. Mam łzy w oczach, naprawdę. Cudowne, smutne, bardzo prawdziwe.
Dziękuję bardzo Jesień. Bardzo mi miło. <3
Mnie też ruszyło, ale jest w tekście taki rodzaj smutku, z ktorego trza się jak najszybciej wydobyć. Inaczej rozwałka, stanięcie w miejscu i ...jnia. Całościowo bardzo na tak
Miło mi Jagodolasie :)
Jeżeli martwisz się o mnie, to nie potrzeba. Smutek nie jest mój. Ale ogółem się zgadzam, tkwienie we wspomnieniach nigdy nie przynosi niczego dobrego.
:) Chodziło mi bardziej o moją reakcję na tekst, z ktorego bije rodzaj oblepiającego smutku a że nie lubię rozdrapywań to z automatu włączył się alert: uciekać. Podzielam, tkwienie nie przynosi niczego dobrego :)
O to zupełnie co innego. W takim razie jestem zadowolona, że tak na Ciebie zadziałał :)
Są chwile w naszym życiu, których nie da się zapomnieć. Mimowolnie powracają do nas, chociaż już żyjemy w innych świecie. Mnie też nękają podobne wspomnienia. Przynoszą ból, ale i pamięć szczęśliwych wydarzeń. Serdecznie pozdrawiam!
Dziękuję za refleksję. Myślę, że każdy ma takie wspomnienia, to one nadają życiu smak. Pozdrawiam :)
Są chwile w naszym życiu, których nie da się zapomnieć. Mimowolnie powracają do nas, chociaż już żyjemy w innych świecie. Mnie też nękają podobne wspomnienia. Przynoszą ból, ale i pamięć szczęśliwych wydarzeń. Serdecznie pozdrawiam!
Dobrze napisany tekst, po wypaleniu piołunu był dość fascynujący. Ładne zamknięcie.
Czuję się zaszczycona Frankuzaworze, że umiliłam Ci palenie :)
Dziękuję.
Uciekanie od siebie to ekstaza, ἔκστασις - bycie na zewnątrz siebie.
Jakie to... smutne. W głowie miałam swoje wspomnienia. Tak, to były piękne czasy i równie smutne. Ale uczucia były bardziej namacalne. Nie wiem, takie mam odczucie.
Bardzo ładnie napisane :) A, że ostatnio sama wkopuję się w dołek (na potrzeby pisania), Twój tekst na pewno mi w tym pomógł.
Tak mi się teraz nasuwa, że ucieczki są bezcelowe. Gdzieś to przeczytałam: "i tak wszędzie dopadnie cię twoje życie". To prawda :)
Pozdrawiam! :)
Dziękuję bardzo za wizytę. :)
Zgadzam się, że ucieczki są bezcelowe. Ale czasem wydają się łatwiejszą opcją.
Pozdrawiam cieplutko :)
Świetne!
Powiem Ci, że gdybym to przeczytał kilka lat temu, pewnie bym się rozkleił. Ja, niby facet...
I w zasadzie tyle, co mam do powiedzenia na temat treści. Bom zamyślony, bardzo...
Natomiast wpadła mi w oczy jedna literówka:
Jeżeli mijając kogoś na ulicy, spojrzałeś mu w czy i uśmiechnąłeś się, patrzył jak na wariata.
Pozdrówka!
Zaczynam zauważać prawidłowość, które teksty Ci się bardziej podobają.
Faceci mają pełne prawo się rozklejać, jeżeli mają ochotę. W końcu mamy równouprawnienie ;)
O rety! Pięć razy musiałam przeczytać, żeby zobaczyć te literówkę. Dobre oko, poprawię :D
Pozdrawiam też :)
PKRopko,
a cóż to za prawidłowość?
Z braku określenia, powiedziałabym że melancholijne, trochę miłosne Ci się u mnie podobają. Nie wiem jak u innych, więc nie mogę powiedzieć, że jest to reguła ogólna. ;)
pkropka,
i masz rację :) Chciałem Cię sprawdzić :) Wiesz, najlepszym opowiadaniem, jakie czytałem na portalach, jest "Ogień zgasł" Bruna Kadyny, a drugie to chyba tekst Justyski z TW9.
A "Psa, który jeździł koleją" pamiętam jako jedyne opowiadanie z podstawówki.
Pozdrawiam.
Przypomina mi to opowieść o psie który jeździł koleją. Też miałem takie hobby. A raczej przymus psychiczny. Dopiero niedawno mi to minęło.
Pies który jeździł koleją był piekielnie smutny :(
Takie jeżdżenie jest fajne żeby się zresetować. Ale fakt, gorzej jeżeli odbierasz to jako przymus.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania