udawanie że nie ma leku ma na celu sztuczne pompowanie statystyki zgonów

skoro ivermectin i amantadyna działają

to wystarczyłoby dostarczyć wszystkim

te specyfiki i problem zostałby rozwiązany na dobre

udawanie że nie ma leku to po prostu część

modelu biznesowego

(nie zagłębiając się zbytnio)

w którym robi się interesy na maseczkach

i szczepionkach i całej reszcie powiązanych przedmiotów

po prostu cynicznie morduje się ludzi nie podając im

już wiadomo że skutecznych leków

po to by pohandlować i pozarabiać

na czymś mniej lub bardziej idiotycznym

i niby to jest takie sprytne że nikt nie zauważy

 

psychopaci, no nie?

Średnia ocena: 1.8  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (13)

 • AMAIMON 2 miesiące temu
  No. I to ostrzy.

  Psychopaci odnoszący sukcesy to osoby o bardzo wysokim ilorazie inteligencji. Nie popełniają zbrodni, bo mają świadomość prawnych konsekwencji i nie chcą spędzić życia za kratkami. Wykorzystują za to swoje umiejętności do manipulowania ludźmi dla własnej korzyści – czasami balansują na granicy prawa. Najtrudniej rozpoznać psychopatę inteligentnego, ponieważ potrafi świetnie się kamuflować. Wprawdzie nie jest w stanie empatyzować z innymi ludźmi, ale uczy się rozumieć w sposób poznawczy całą gamę emocji. Potrafi je nazywać i wie, w jaki sposób je wyrazić.

  To akurat o mnie. Sorki.
 • SwanSong 2 miesiące temu
  To ja poproszę link do opracowania naukowego, że ivermectin i amantadyna działają.
 • cos_ci_opowiem 2 miesiące temu
  Wszystko jest w internecie. ;-)

  A serio, dziwi mnie, że tak szybko wyszła z mody hydroksychlorochina, ale ona była na czasie, kiedy w covid szalał w Lombardii, trochę wcześnie.

  Nie rozumiem tylko, dlaczego spiskowcy tak wytrwale szukają leku na chorobę, która nie istnieje lub jest zupełnie niegroźna, a w szpitalach leżą statyści. :)
 • bylyfankrowy 2 miesiące temu
  jakieś linki potrzebne? o tu mam jakiś, na stronie 3 jest coś o ivermectinie, dawkowanie czy coś, a amantadynę sam sobie znajdź :P ("bondar amantadyna" w google?) https://pgovsd.agency/wp-content/uploads/fluentform/ff-f4092188a84f1bb0ddb0039df5ee4d66-ff-Clear-Global-Health-and-Wellness-orders.pdf
 • cos_ci_opowiem 2 miesiące temu
  bylyfankrowy no i dobrze, róbcie zapasy leków na robaki, tylko nie wiem po co, skoro cała pandemia jest sfingowana?
 • SwanSong 2 miesiące temu
  bylyfankrowy
  Wpisałem bodnar amantadyna. Wyszedł artykuł demaskujący działanie amantadyny.
  PDF też obejrzałem. Nie wiem, czy można większe idiotyzmy pisać. Nie nosić masek, nie szczepić się, leczyć jakimiś niepotwierdzonymi specyfikami - standard foliarzy.
  Masz coś jeszcze czy dalej rzniesz głupa?
 • MartynaM 2 miesiące temu
  SwanSong w pierwszej fazie choroby amantadyna sprawdza się rewelacyjnie, niszczy wirus. Są dowody i wyzdrowienia. Tylko nie jest to korzystne dla firm farmaceutycznych, bo to tani lek.

  Ja się zaszczepiłam, ale tak naprawdę nie wiem co było w tej szczepionce i kiedy dopadną mnie skutki uboczne, za które nikt nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Dlaczego firmy farmaceutyczne zastrzegły sobie brak odpowiedzialności za lek, który dopuściły do użytku? To mnie zastanawia i niepokoi.
 • bylyfankrowy 2 miesiące temu
  Jak coś działa, to działa, żadne artykuły nie są potrzebne (choć coś pewnie w Indiach wyszło w związku z tą prowincją, w której testowano ivermectin i już nie mają problemu z tym wirusem, ale czemu mam przeszukiwać internet, bo jakiś pajac coś chrzani? sam se poszukaj i "podemaskuj foliarzy i teoretyków spiskowych" ;P). Ale mam coś jeszcze, to jest niezłe. https://www.youtube.com/watch?v=ki5PRCNzHZc
 • bylyfankrowy 2 miesiące temu
  MartynaM z tego co mi się obiło o uszy, przy okazji tych szczepionek prowadzony jest eksperyment powiązany z mind contol ("kontolowaniem populacji") i systemem AI (dlatego te "dobre, zatroskane wujki" tak cisną jak opętani w mediach), zalecany jest detox ukierunkowany na metale ciężkie (w dowolnym momencie po zastrzyku), no sorry za takie coś w stylu science-fiction, ale nie mogłem się powstrzymać. :D ;)
 • MartynaM 2 miesiące temu
  bylyfankrowy też czytałam o tym i nie powiem, trochę jestem przerażona, a tym bardziej, kiedy nie widać końca tych szczepień. Jakby mało było jednej, to powtórki co chwila. Jeszcze trochę, to będziemy świecić w ciemnościach.
  Nie wierzę, że inni się nie martwią.
 • SwanSong 2 miesiące temu
  bylyfankrowy
  A jak ktoś ma manię, to żaden racjonalizm nie pomoże. Żyj w swoim złudnym świecie.
 • Józef Kemilk 2 miesiące temu
  Mogłeś nieco rozwinąć temat. Zgodnie z danymi Ministerstwa Zdrowia 3% wszystkich zgonów na Covid w Polsce to osoby zaszczepione (liczone od 27.01.2021 r). Zgodnie z danymi Ministerstwa zdrowia rozpowszechnionych przez Konfederacje nieco ponad 30% wszystkich zgonów na Covid to osoby zaszczepione (dane za 22 - 29 październik 2021 r.) Szkoda że brak statystyk za połowę listopada.
  Wnioski można wyciągnąć samemu
 • Szpilka 2 miesiące temu
  To jeszcze nic, Japończycy orzekli, że wariat, ups, wariant Delta sam się unicestwił, a w Europie w pory robią przed Deltą 😁

  Japonia: Wariant Delta sam się unicestwił. Zaskakujące wyniki badań

  Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-japonia-wariant-delta-sam-sie-unicestwil-zaskakujace-wyniki-,nId,5661519#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania