.
.Autor: IWGCzytano 410 razyData dodania: 18.12.2016
Średnia ocena: 4.6 Głosów: 5
Zaloguj się, aby ocenić23
5 - przede wszystkim za fajnie spuentowaną końcówkę :)
:) thx
Biedny, szkoda mi się go zrobiło. Nie pochwalam kradzieży, ale wiem, że każdy pragnie szczęścia. Świetna, zaskakująca końcówka, 5 :)
Dzięki
dobrze, 4
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (5)
5 - przede wszystkim za fajnie spuentowaną końcówkę :)
:) thx
Biedny, szkoda mi się go zrobiło. Nie pochwalam kradzieży, ale wiem, że każdy pragnie szczęścia. Świetna, zaskakująca końcówka, 5 :)
Dzięki
dobrze, 4
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania