.

.

Średnia ocena: 4.6  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (5)

  • 5 - przede wszystkim za fajnie spuentowaną końcówkę :)

  • IWG 18.12.2016

    :) thx

  • KarolaKorman 18.12.2016

    Biedny, szkoda mi się go zrobiło. Nie pochwalam kradzieży, ale wiem, że każdy pragnie szczęścia. Świetna, zaskakująca końcówka, 5 :)

  • IWG 18.12.2016

    Dzięki

  • detektyw prawdy 18.12.2016

    dobrze, 4

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania