Ukraiński wieprz donosi na samego siebie
Jak donoszą media minister bezprawia, były rzeźnik praw obywatelskich złożył skargę do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji na audycję, która została wyemitowana w Telewizji Republika w dniu 23 lipca. Nie spodobały mu się słowa przedstawicielki suwerena, czyli anonimowej słuchaczki niezadowolonej z bandyckich metod stosowanych przez Koalicje 13 grudnia.
– On dysponuje jakąś bandą zboczeńców i zwyrodnialców. Nie wyobrażam sobie, jak można kazać się rozbierać aresztowanym ludziom, kobietom nie dać się normalnie umyć i załatwić swoich potrzeb. To jest przerażające (...) To jest coś karygodnego. To są przestępcy, a nie rząd. Gdyby to była wojna, to oni powinni pójść pod sąd polowy i od razu szubienica – powiedziała kobieta.
Prawdę mówiąc przedstawiciele Krajowej Rady postawieni zostali w głupiej sytuacji. Gdyby zastraszeni przez tuskowego wieprza potępili tę wypowiedź byliby winni poświadczenia nieprawdy, naraziliby się wiec na odpowiedzialność karną. Słuchaczka nie używała wulgaryzmów, zażądała uczciwego osądzenia i ukarania zwyrodnialców, powiedziała tylko prawdę co myślą o rządach rudego kundla Polacy. Uważają oni ten nierząd za bandę zwyrodnialców i zboczeńców. Żadna to zreszta nowość, wystarczy poczytać komentarze na portalach internetowych. Tysiace komentarzy każdego dnia.
Idąc tym tropem wszystkie media, które cytowały niedawną obelżywą i pełną wylgaryzmów wypowiedź niejakiej Lempart (ksywka wściekła macica) powinny ponieść konsekwencje. Ale ona jakoś ukraińskiemu wieprzowi nie przeszkadza.
Gang Olsena pozwala sobie na coraz więcej, a partię Zbigniewa Ziobry nazywa zorganizowana grupą przestępczą. Określenie rządu rudego kundla "banda zwyrodnialców i zboczeńców" mieści się więc doskonale w zapoczątkowanej przez nich samych werbalnej stylistyce.
Zboczeńcow i bandziorów zabolała prawda o tym co wyrabiają, ale prawdy nie da zamieść się pod dywan. Bo czym jest podglądanie niewinnych aresztowanych, bezradnych kobiet załatwiajacych potrzeby fizjologiczne jak nie zwyrodnieniem i przestępstwem.
Jest zwykłym bestialstwem poniżającym ludzi. Matkę nieletniego dziecka, która nie popełniła żadnego przestępstwa, nic nie ukradła, wozi się na przesłuchania w kajdankach zespolonych, stosowanych wobec najbardziej niebezpiecznych kryminalistów. To zbrodnia i bezprawie. Takie kajdany stosowano wobec polskich powstańców wywożonych na Syberię. A banda rudego kundla stosuje je wobec Polki próbując ją złamać, zastraszyć, poniżyć i zmusić do fałszywych zeznań.
Słuszny komentarz ma być niby kamieniem obrazy?
Jeśli ukraiński wieprz chce słuchać pochwał na swój temat i panegiryków, to ma tyle mediów, w których to usłyszy, np. Pedałszen 24 czy siłą przejęta TVP czyli neoPedałszen24, czy wszystkie inne podobne żydowskie i niemieckie szczekaczki panoszące się w polskiej przestrzeni medialnej, jak wszy na tyłku.
Komentarze (70)
https://wydarzenia.interia.pl/wielkopolskie/news-bulwersujace-hasla-wobec-tuska-i-bodnara-zatrzymano-podejrza,nId,7723603
Hitler wieszał takich co mu grozili na strunach fortepianowych:))))
Dobranocka
wcześniej, czy później wylądujesz tam gdzie trzeba.
NO!
Dobranocka
Czy mam rozumić, że twojej rodziny nie powiesił.
No, skoro jesteś gotowy do walki, za adolka.
gratuluję.
NO!
Starszy Woźny to przecież twój idol, Adolf H., więc powinieneś znać te szczegóły. Jestem ciekawy jak zostanie ukarany pan wzywający do zabicia rudego kundla i jego nominata, czy równie surowo. Będą go rozbierać do naga, patrzeć jak sra i szcza, zakuwać w dyby jak za Adolfa? To chyba ulubione zajęcie patologicznego rudego kundla i jego ludzi. Zresztą sam wiesz o tym najlepiej.
Dobranocka
Jesteś patogenem złośliwym. Iga gra teraz. Oderwij się trochę od klawiatury.
Łyknij procha na uspokojenie.
Nasrali ci do mózgownicy, a ty tą sraczką bryzgasz.
NO!
Polacy chcą ten rząd i Tuska, co pokazali przy urnach wyborczych. Pisowców było za mało, aby zmienić wynik, więc został im tylko płacz. Na szczęście.
Płatny tiktoker SwądSong, jak przystało na czujnego czekistę zawsze bronił, broni i będzie bronił ten pomiot polityczny.
Boli cię, że twoi sukienkowi i aferzyści już nie rządzą. Oj, jak mi przykro, stary ubeku :)
Tam gdzie swołocz, tam grain.
I ciągle ten sam kom. wstawia. (wszędzie)
zaprogramowany cyborg.
NO!
Beznadziejnie czyta się te publikacje, kiedy połowa to wyzwiska. Już pal licho rację czy osobiste frustracje, zwyczajnie odbija się to na jakości.
Zawarłeś jednak ten fragment: "Żadna to zreszta nowość, wystarczy poczytać komentarze na portalach internetowych. Tysiace komentarzy każdego dnia.". Pomijając, że brzmi to trochę jak maniakalny bełkot Trumpa, zapytanie mam - a kiedyś było inaczej? Za PiSu było to samo. I za SLD. I za wszystkich koalicji. Jedyną zmienną jest tutaj skala, która ma o wiele więcej wspólnego z ogólnym wzrostem ruchu internetowego i obycia ze społecznościami wirtualnymi (bo dzieci dorastające z komputerami i telefonami teraz żyją w komentarzach), niż z samym pogorszeniem "jakości" rządu.
Prawda pewnie, że z roku na rok polityczne bagno robi się coraz gorsze, ale akurat hejty w internecie są kiepskim i nieobiektywnym dowodem.
Komentarza odbijają się na jakości tekstu? Dość karkołomna moim zdaniem teza. Być może miałeś co innego na myśli, albo niezręcznie ją sformułowałeś, więc nie rozumiem tej częsci twojego wywodu. Za SLD to internet jeszcze raczkował, nie wiem nawet czy w ogóle był w tym czasie w Polsce, więc komentarzy jeszcze wtedy nie było. Chociaż masz rację, że komentarze nie oddają ogólnych nastrojów, bo w dużym stopniu mogą być opłacane, chociaż nie wydaje mi sie, żeby przy ogólnym wnerwie takich była większość.
A tekst jest zwykłą publicystyką, nie pretenduje do reportażu roku, jego celem jest wskazanie na bezprawie, które się dzieje.
Dobranocka Rzecz w tym, że przynajmniej ja, jako polityczny ignorant, nie mam pojęcia na podstawie tekstu, o czym właściwie piszesz. Widzę derogatywy, wielkie pokłady frustracji, obraźliwe pseudonimy i zamienniki, które nie tylko zniekształcają materiał, ale pozostawiają też paskudny posmak. Trudno z tego wyciągnąć coś więcej niż "autor nienawidzi Tuska", a tyle możnaby przecież osiągnąć dwoma słowami.
Co do komentarza o jakości - jest taki PRowski zabieg w polityce, że jeśli nie ma się nic sensownego do powiedzenia, to wystarczy głośno i w kontrowersyjny sposób zrugać opozycję. W USA właśnie mamy świetny przykład - Trump pierdzieli do bólu, żeby tylko sloganami kogoś zainteresować i odciągnąć uwagę od własnych przewinień.
Nie sugeruję tutaj, że masz coś na sumieniu. Po prostu jest jakiś próg przemocy słownej powyżej którego nawet dobre argumenty stają się hejterskim bełkotem i Ty sobie nad tym progiem uprawiasz skok o tyczce w księżycowej grawitacji.
RXA aha, czyli nic Cię nie obchodzi sposób traktowania niewinnej kobiety, poniżanie ludzkiej godności, tylko nazwanie tego po imieniu. Jesteś bardzo oryginalnym typem, jak na ignoranta politycznego. Tramp ci przeszkadza, ale brednie plecione przez Bidena już nie. Trochę wybiórczy jesteś.
Dobranocka To może przypomnij, co pisałeś, jak za pisu rozebrali dziewczynę i kazali jej kucać i kasłać? Co już zapomniałeś, obrońco przyzwoitości? Ja nie zapomniałem. Pewnie dlatego mam od ponad pół roku taki ubaw z Twojego skomlenia xD
Alienator to się działo w szpitalu, w gabinecie lekarskim, a owa kobieta zgłaszała, że chce popełnić samobójstwo i sytuacja była nadzwyczajna. Nie porównuj tych sytuacji.
Dobranocka Aha, pierdol, pierdol, może Ci ktoś uwierzy.
Alienator lekarz zawiadomił policję o próbie samobójczej tej kobiety, więc przypisywanie tej sytuacji pisowi to chyba nawet jak na Twój pusty łeb to za wiele.
Dobranocka Aha i rozebranie jej, kazanie kucać i kasłać z pewnością jej pomogło. W tej Łodzi to wszyscy tacy głupi, czy tylko Ty?
Alienator no żebyś nie wiem jak się gimnastykowal intelektualnie to sytuacje są nieporównywalne, nawet być może to rozumiesz, choć wątpię. Wożenie kobiety, która nic nikomu złego nie zrobiła w kajdanach zespolonych, to samo wystarczy do nazwania ludzi w to zaangażowanych kanaliami i bandytami. Podlgądanie przez tłustych, wytatuowanych byczków kobiety w toalcie, to to samo. Ohydne. Jeśteś jednym z tych bestii skoro to popierasz.
Dobranocka No ta od rzekomego samobójstwa, to faktycznie nic nie zrobiła, za to te urzędniczki, to nie siedzą za darmo. Teraz jeszcze czekamy na ich bossa, co się chwilowo schował za immunitetem. Może i jemu hot-doga nie dadzą, to będziesz miał o czym pisać w swoich wieściach z Choroszczy.
Dobranocka Nikt nie mówił, że "nic mnie nie obchodzi". Ale nawet ślepy stwierdziłby, że na podstawie tych wszystkich wyzwisk pod adresem polityków i opcji politycznych, Ciebie bardziej interesuje plucie na nich niż los jakiejśtam kobiety.
"Tramp ci przeszkadza, ale brednie plecione przez Bidena już nie. Trochę wybiórczy jesteś." - Na Trumpa zwróciłem uwagę, bo pieprzy od rzeczy, majaczy, nawołuje do nienawiści i pokazuje sobą najwyżej poziom gwiazdy reality show. Poza tym, to już nie są "bzdury Bidena", tylko najwyżej "bzdury Harris", jeśli mamy być dokładni. W ogóle dom starców w polityce mnie irytuje, ale to nie ma wiele wspólnego z tą akurat publikacją.
Dobranocka Ech, się z tego zrobiła jakaś tasiemcowa drama. Nie jestem obeznany w zaistniałem sytuacji i to na pewno moja wina, stąd nie wypowiadam się na temat kto, co zrobił i gdzie leży wina. Zwróciłem uwagę na to, że Twój tekst jest przesiąknięty wyzwiskami i hejtem do tego stopnia, że:
1) niewiele poza tym hejtem autora dociera do czytelnika
2) ten hejt sam w sobie jakiś jakościowy nie jest, znałem meneli bramowych, którzy jechali lepszymi wiązankami
3) jak w wielu utworach przesiąkniętych hejtem, czuć tutaj albo emocje, albo propagandę, niestety i jedno, i drugie negatywnie wpływa na wiarygodność źródła, bo skąd ma człowiek wiedzieć, że jesteś obiektywnym (może "subiektywnym acz rzetelnym") sprawozdawcą, a nie po prostu pijarowskim krzykaczem opozycji (tu wymagane byłoby zaznajomienie się z sytuacją, najlepiej z obiektywnych źródeł, choć nie wiem, czy w Polsce jakieś mamy).
Publiczne wysranie się na środku, to nie publicystyka, tak jak plucie na innych, to nie pluralizm. Mam nadzieję, że pomogłem.
Dlatego nikt cię nie prosi, żebyś srał. Ale okazuje się, że lubujecie sie podglądaniu gdy srają inni w toalecie. Jeśli to dla was zabawa w upokarzanie bezradnej, aresztowanej kobiety to za to zapłacicie.
Dobranocka Nikt się nie lubuje, po prostu Twój smród zwraca uwagę. Z reguły staram się to ignorować, ale czasem srającemu na środku chamowi, trzeba powiedzieć, co się o tym myśli.
Alienator widzę, że kolejny hitlerowiec w akcji. Nie tortury ci przeszkadzają, ale mówienie o nich to smród. No trudno, przepraszam za zakłócony spokój, że aż musiałeś tu przyjść, ach co za fatyga, żeby siię publicznie zdefekować pod tekstem.
Dobranocka Argumentum ad hitlerum. Widzę, Bogumił, merytoryczny jak zwykle.
Alienator widzę, że argument celny. Nie zbrodnie ci przeszkadzją, ale ten, który powiedział, że "Hitler to głupi malarz". No cusz.
Dobranocka Przyszedłem tu, bo śmierdzi starym capem srającym na środku. W sumie od razu wiedziałem, że to Ty, mimo że chowasz się za kolejnym klonem. Pewnie dlatego, że jak piszesz z innych klonów, to nawet pies na Ciebie nie naszcza.
Alienator w sumie to dobrze, że tekst Cię zaciekawił. Może dotrze do łepetyny co bandyci rudego kundla zrobili z tą kobietą. To nigdy nie powinno się zdarzyć.
Dobranocka No musze Cię zawieść, z czytaniem dałem sobie spokój po pierwszych dwóch zdaniach. Nie wiem, może są ludzie, co lubią łeb w gówno wsadzić, ale ja do nich nie należę.
Dobranocka, przepraszam, ja w kwestii formalnej: co to jest "cusz"?
Dobranocka
Ty byłeś kiedyś przesłuchiwany przez MO? To byś wiedział co to tortury. Twoi idole, łącznie
z prezesem nigdy nie poczuli pasztetowej na karku. Służyli komunie i chcieli ją w drożyć przez
te osiem lat. Pamiętasz hasła> < PZPR- przewodnią siłą narodu? itp.
Co inteligencie? Nie widzisz podobieństwa. pisiory chciały wszystko mieć pod kontrolą. WSZYSTKO!!! .
Jeszcze żyją ludzie, co pamiętają tamte czasy.
Dlatego won z sowiecką dominacją.
Starszy Woźny tia, jasne a ty zgodziłeś się w związku z tym, że każdy drobiazg z twojego życia będą kontrolować spadkobiercy nazistów. I będziesz sobie mógł skrobać. Jakieś resztki nie zżartego alkoholem mózgu. Bingo. Wygrałeś.
Grisza cuszsz.
Dobranocka
ty jesteś spadkobiercą nazi... Jedna rasa, jedna religia. jedna partia.
Ludzie tacy się nie rodzą. .
A, teraz bomba!
Mnie płacą za dyżur 1000; zł
a tobie ile?
Dobranocka, ponawiam pytanie: co w kwestii: "Nie zbrodnie ci przeszkadzją, ale ten, który powiedział, że "Hitler to głupi malarz". No cusz."", oznacza słowo "cusz". I z jakiego języka pochodzi?
Grisza z bajki o wężu.
Dobranocka, a bajka o wężu napisana jest w jakim języku? Czy można ją gdzieś znaleźć?
Grisza nie, jest opowiadana wyłącznie z ust do ust. Nawet najstarsi górale nie mają jej zanotowanej w swoich kronikach.
Grisza A zaczyna się tak: Pewnego razu rudy wąż chciał zadusić małą kaczuszkę... xD
Alienator, jak bardzo małą? Malutką... O jejku jejku. Jak się teraz odnajdę w nowej rzeczywistości?
Dobranocka odpowiedz!
Podobno też jesteś facetem.
z rozmów tych , co cię znają
jesteś bogómiłem
czyż źle się wyraźiłem?
Chodziłem kiedyś do szkoły (jednak) z Basią Bogumił.
Mol książkowy. Pomagała w szkolnej bibliotece, na przerwach.
Ja byłem nią zainteresowany, ona mną nie.
Wstawka tylko.
TO ILE CI PŁACĄ
D O B R A N O C K A!!!!!!!!!!
rOZUMIĘ obserwują cię. Nawet swoich?
A wiesz, że gebels był homusiem i żydem.
To ile zarabiasz dziś.
ja podałem swój stan posiadania majątku.
A ty na co liczysz hieno
NO!!!
Dobrze się orientujesz w życiorysach swoich protoplastów cieciu. Gratulacje!!!
Dobranocka
każdy to wie.
ho ho chhii
Grisza cieszę się, że pokumałeś.
Oglądałem na żywo. Wbrew temu co pisze B. prowadzący mitygował dzwoniącą. Więc KRRiTv nie ukarzz Republiki. Wniosek ma bardziej propagandowy wydźwięk niż znaczenie prawne. (do poprawki: >zażądała<)
Przeczytaj - moją " ucieczka'
Ja nie chce tamtej Polski.
Dziś ludzi młodych i naiwnych, różne organizacje chcą
przeciągnąć.Dziś jest wolność i wolno wszystko.
Ale nie wszystko.!!!!
Nie będę ci opisywał co przeżyłem w tamtych czasach.
bo to trzeba przeżyć
Dziś się mówi łatwo, tym co nie mają z tym nic wspólnego.
bohatiry!
W trakcie tego wpisu, delegaturę swej opcji
dobranocka wtrąciła.
(nieślubny wnuczek h. i e. b. )
To ty ich czcisz.
wszystkich z majuskuły
Stary cieciu, no to dożyłeś czasów wywalania ludzi z roboty za poglądy. Ein Lied, Ein Fuhrer, Ein Europeischarvolk. To lenonowe główno musi się wszystkim podobać, jak Deutschland uber alles.
Przemysław Babiarz zawieszony
https://rozrywka.dorzeczy.pl/617331/igrzyska-olimpijskie-przemyslaw-babiarz-zawieszony-przez-tvp.html
Dobranocka Nie no, za pisu o w ogóle nie było cenzury, no chyba że ktoś miał serduszko naklejone, albo się Jarosławowi piosenka nie spodobała, wtedy to oczywiście była wyjątkowa sytuacja i patriotyczna cenzura imienia Jana Pawła... xD
Babiarz jeszcze za SLD robił karierę, za zamordystów z PO wyleciał. No czary jakieś. Nawet w ciąży jakąś dziennikarkę wywalili.
Dobranocka Już pół roku temu powinni go wyjebać za publiczne wygrzebywanie rodzyn z tyłka Kurskiego. W sumie śmieszne, że akurat padło, jak mu się Lennon z Leninem pomylił...
Alienator twój poziom.
Dobranocka Co mój poziom? Ja z dupy nikomu rodzyn nie wygrzebuje, ani nie mylę Lennona z Leninem.
Dobranocka
Skąd wiesz, że jestem stary.
dobranocka może być kobieta
niektórzy mówią żeś facet.
trzeba wszystkich rozebrać do naga
i niech pokarzą co mają.
Babiarz powiadasz!
Może był pisiorem
Każda władza mebluje sobie rząd
Widocznie P. babiarz był pisiorem
każdy wybiera według potrzeb.
NO!
Alienator ty najlepiej wiesz "co twój poziom". Nie prezentuje się ona imponująco.
on
Dobranocka W porównaniu do Twoich codziennych wysrywów, to i tak poziom, do którego nigdy nie dorównasz. no i trzymajcie się tam, w tej Choroszczy.
Wiesz ile pirrelli
dostawali spikerzy za szczucie P. Puska za jedną informację
negatywną 500zł.
głópole nie skasowali tego.
Dziś to widać jak w telewizorze.
co chcesz tv kurskiego/
czyli gebelsa..
jednej partii
jednego wodza (prezesa)
Komitetu partii na pl. degola.
Tego chcesz pirrelli
Starszy Woźny< Kolejny chory z nienawiści?
piliery cusz się dziwisz, nieślubny wnuczek Hitlera i Ewy Braun
Dobranocka
skąd wiesz, że jestem nieślubnym.
A kocia łapa, to nie odpowiada/.ódo
Tylko jedno mają łajno w łepetynach
Trudno przyznam się;
Jestem nieślubnym wnuczkiem P. H i P E. B.
co teraz zrobisz dobranocka.?
kogo zawiadomisz o tym.
tylko graina i pirrelli.
NO1
A to gnojki
Powiesz ile bierzesz za dyżur?
Ja patyka!
NO!
KOńczę dyżur
tysiaczka przytuliłem.
No!
dobranocka
czochraj się z adolkiem.
NO!
Ić dobry człeku i nie grzesz więcej.
Po przeczytaniu tytułu nie mogłam się powstrzymać... i nie powiem, że żałuję. Może trochę smuci mnie ta złość, która wybija z tego tekstu jak smród z obsranej pieluchy.
To chyba całkiem poprawnie napisana tyrada. Poza tym oczywiście, że nie ma merytorycznie zbyt wielkiej wartości. Postaram się wyjaśnić - autor tak bardzo jest zabetonowany we własnych poglądach, że nie tylko nie akceptuje poglądów przeciwnych, ale też jest przekonany, że nie musi niczego wyjaśniać. Tylko po co wtedy ten tekst? Jeśli ma uświadamiać to niespecjalnie, jeśli ma przekonać to też nie... jeśli jest wyrzutem negatywnych emocji autora, to mam nadzieję, że pomogło.
Tak czy inaczej miałam nadzieję, że tekst mnie rozbawi, ale nie jestem rozbawiona. Jest mi przykro, że można w ogóle chcieć publikować tekst do tego stopnia wypełniony nienawiścią - i to nie tylko do konkretnej opcji politycznej, tylko po prostu do ludzi.
Wracaj do garów i nie grzesz więcej nierozważnym słowem dobra kobieto, o ile nią jesteś. Kolejny troll bez dorobku literackiego bierze się za komentowanie.
Z tego komentarza przebija całkowity brak empatii na los bliźniego, w tym przypadku prześladowanej przez ukraińskiego zbira, niewinnej kobiety. Ten komentarz całkowicie zaprzecza tezie o rzekomej solidarności jajników. Jedna kobieta cierpi, a druga ma to głęboko w tyłku, bo z „innej opcji politycznej”. Tfu.
Dobranocka naprawdę bardzo ci współczuję. Mam nadzieję, że poradzisz sobie ze swoimi problemami, zanim wyrządzisz komuś krzywdę. Trzymam kciuki : )
WandaWadlewa sobie współczuj dobra 👩
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania