.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (7)

  • Nuncjusz 11.08.2017

    Kurde, chciałbym usłyszeć ja w Twoim wykonaniu
    da się to zrobić?

  • Drżączka 12.08.2017

    Mój głos coś ostatnio nie jest zbytnio do użytku, ale zobaczę, co da się zrobić.

  • Caroline 11.08.2017

    Ja to widzę jako rap... :)

  • Tina12 11.08.2017

    Udało Ci się poprawić mi nastruj. Serio piosenka ani nie przekombiniwana ani nie zwyczajna. :)

  • Drżączka 12.08.2017

    Dzięki.

  • KarolaKorman 11.08.2017

    Czasem jednak lepiej zwracać uwagę na kolory :)

  • Drżączka 12.08.2017

    Też tak sądzę, ale pomysł na wiersz przyszedł mi jak przechodziłam przez takie krótkie pasy i dwie pierwsze linijki to to, co pomyślałam.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania