Xxx
UmowaAutor: KerajCzytano 494 razyData dodania: 08.07.2018
Średnia ocena: 4.0 Głosów: 1
Zaloguj się, aby ocenić4
może będę musiała za to ''wypierdalać'' ale tekst do niczego choć pewnie pisany w mękach. bardzo prymitywny.
To dylemat, ale i zasada autochtonów. O nich się pisze tylko dobrze. Piąteczka. :)))
Cienkie to Kieraj, ale nie poddawaj się, pisz dalej ;)
"Diabeł Boruta do Twardowskiego." - jeśli tak anonsujesz, czyli sugerujesz zbliżającą się wypowiedź, dawaj dwukropek. "Szlachcic do czarta" - tu również dwukropek. U Ciebie nie ma nawet kropki. "Diabeł bez namysłu na pomysł przystaje" - j.w. "Boruta na kolanach szlachcica prosi" - i tu "A małżonkowie " - tu bardziej znak zapytania (cokolwiek) Ok, za Nuncjuszem A.) - słabe. B.) - pisz dalej, bo to jedyna droga. C.) - ewentualnie, staraj się (niekoniecznie moje) brać do serduszka podpowiedzi. D.) - o widzenia
Puszczyk ty dla mnie to jesteś prymitywny cenzor prl-u. Od tej pory dla mnie nie istniejesz
Dzięki za uwagi Canulas i Nuncjusz
Temat stary jak świat. Diabeł i Twardowski. Jednak tu trochę brakuje samej techniki pisania, choć pomysł całkiem dobry. Nie oceniam.
Witam Umowy zawsze kryją niespodzianki, te dobre, ale zazwyczaj złe. Ciekawe spojrzenie. Pozdrawiam
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (8)
może będę musiała za to ''wypierdalać'' ale tekst do niczego choć pewnie pisany w mękach. bardzo prymitywny.
To dylemat, ale i zasada autochtonów.
O nich się pisze tylko dobrze.
Piąteczka. :)))
Cienkie to Kieraj, ale nie poddawaj się, pisz dalej ;)
"Diabeł Boruta do Twardowskiego." - jeśli tak anonsujesz, czyli sugerujesz zbliżającą się wypowiedź, dawaj dwukropek.
"Szlachcic do czarta" - tu również dwukropek. U Ciebie nie ma nawet kropki.
"Diabeł bez namysłu na pomysł przystaje" - j.w.
"Boruta na kolanach szlachcica prosi" - i tu
"A małżonkowie " - tu bardziej znak zapytania (cokolwiek)
Ok, za Nuncjuszem
A.) - słabe.
B.) - pisz dalej, bo to jedyna droga.
C.) - ewentualnie, staraj się (niekoniecznie moje) brać do serduszka podpowiedzi.
D.) - o widzenia
Puszczyk ty dla mnie to jesteś prymitywny cenzor prl-u. Od tej pory dla mnie nie istniejesz
Dzięki za uwagi Canulas i Nuncjusz
Temat stary jak świat. Diabeł i Twardowski. Jednak tu trochę brakuje samej techniki pisania, choć pomysł całkiem dobry. Nie oceniam.
Witam
Umowy zawsze kryją niespodzianki, te dobre, ale zazwyczaj złe.
Ciekawe spojrzenie.
Pozdrawiam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania