umowa
gdyby tylko istniała umowa
opatrywana trwałym tuszem
który nie zblednie z upływem czasu
bezterminowa gwarancja pewności
że wybrana ścieżka nie zbacza z trasy
ani serce oddane drugim dłoniom
nie zostaje porzucone
w przydrożnym lesie
umowa na piękne życie
bez głowy zmęczonej wędrówkami
myśli które nie prowadzą donikąd
a jedynie pozostawiają po sobie
wieczny żal za przemyślane decyzje
Komentarze (4)
Taka umowa istnieje. Trzeba ją podpisać ze swoim drugim ja. Często zawodzi.
...
cudowny wspaniały świat
wiele daje
za nic
zawsze może więcej
lub mniej
my
my nie bierzemy często
chcemy aby za nas
sam się konsumował
czasami przystajemy
aby wziąć
głębszy oddech
otulamy marzeniami
zapadamy
w myśli
a on
on czeka
czeka cierpliwie
...
Pozdrawiam serdecznie 5*
Miłego dnia
Dziękuję, miłego dnia❤️
Z Twojego, taki szybki
...
UMOWA
próbuję podpisać umowę
z moim drugim JA
często zawodzi
ja taki przebojowy
wszystko wiem
a jak trzeba...
ONO
mnie hamuje ogranicza
jestem nieudaczniak
zostawiam SIEBIE
na pastwę losu
..
Pozdrawiam
Właśnie w tym problem, że to drugie ja jednak zawodzi i nie daje żadnego poczucia bezpieczeństwa, że koniec końców wszystko będzie dobrze, a jedynie powracający stres...
Pozdrawiam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania