.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • Tanaris 24.03.2017

    Jacy jesteśmy naprawdę? Ile warstw posiadamy, czy potrafimy się otworzyć... Przecież zazwyczaj wszystko skrywane jest głęboko... Pięknie napisane, cóż dodać, 5 leci :=)

  • Noren72 24.03.2017

    Dziękuję, Tanaris:)

  • Ryszard Radwan 25.03.2017

    Świetny wiersz oddający głębie naszego jestestwa. Musi być 5 :)

  • Noren72 25.03.2017

    Dziękuję R.R:)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania