Uroczy dialog
-Uroczo.
-Uroczo? - zaśmiałem się.
-Tak. Widzisz, urocze jest to, że siedzimy tu pod gołym niebem, rozmawiając o wszystkim i o niczym. Urocze jest to, że z tobą czas płynie wolniej a zarazem za szybko musimy się rozstać. Z tobą czuję się jak w letargu.
-Wychodzi na to, że ja jestem Romeo, a ty Julia.
-Uważasz, że nasza miłość zakończy się śmiercią?
-W końcu każdy człowiek kiedyś umiera, ale może jeszcze poczekajmy ze śmiercią, popatrzmy jeszcze na niebo.
Komentarze (7)
Fajny dialog. Wyobraziłem sobie tą scenę ;-) Dobre, zwróciło moją uwagę !
Moja misja spełniona ;)
Rzeczywiście uroczy. Daję 5
Dziękuję :D
Znaczy, dobre to, niewyróżniające, ale zrobione poprawnie. Miniaturka fajna, więc
Gratki.
Dziękuję :)
Bardzo fajne, jakieś spokojne toto.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania