Uroczy dialog

-Uroczo.

-Uroczo? - zaśmiałem się.

-Tak. Widzisz, urocze jest to, że siedzimy tu pod gołym niebem, rozmawiając o wszystkim i o niczym. Urocze jest to, że z tobą czas płynie wolniej a zarazem za szybko musimy się rozstać. Z tobą czuję się jak w letargu.

-Wychodzi na to, że ja jestem Romeo, a ty Julia.

-Uważasz, że nasza miłość zakończy się śmiercią?

-W końcu każdy człowiek kiedyś umiera, ale może jeszcze poczekajmy ze śmiercią, popatrzmy jeszcze na niebo.

Średnia ocena: 4.4  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (7)

  • Anonim 28.08.2017

    Fajny dialog. Wyobraziłem sobie tą scenę ;-) Dobre, zwróciło moją uwagę !

  • Nightowl 29.08.2017

    Moja misja spełniona ;)

  • Natalka199824 29.08.2017

    Rzeczywiście uroczy. Daję 5

  • Nightowl 29.08.2017

    Dziękuję :D

  • Pan Buczybór 29.08.2017

    Znaczy, dobre to, niewyróżniające, ale zrobione poprawnie. Miniaturka fajna, więc
    Gratki.

  • Nightowl 29.08.2017

    Dziękuję :)

  • Canulas 29.08.2017

    Bardzo fajne, jakieś spokojne toto.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania