*****

***

Średnia ocena: 3.8  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (27)

  • Bettina 01.05.2024

    Faktycznie, to dobry pomysl sprzedac żonie syfa.

  • słone paluszki 01.05.2024

    Coś ci się źle przeczytało.

  • ireneo 01.05.2024

    słone paluszki
    😀ułożyła tępo literki w szereg i wyszedł jej...numerek

  • Bettina 01.05.2024

    Ty tam na dole! Do Mnie piszesz?

  • Starszy Woźny 01.05.2024

    Bettina
    Walnij w stół.
    Ale jaja.

  • Bettina 01.05.2024

    Starszy Woźny
    Pisałam do obiektywnej osoby.

  • Starszy Woźny 01.05.2024

    https://ising.pl/martyna-jakubowicz-w-domach-z-betonu-tekst

  • ireneo 01.05.2024

    ty sam troll czy klon samego siebie, paciorku?

  • Starszy Woźny 01.05.2024

    ireneo
    Nie tylko spiekota ci uderzyła do czachy, ale i głupota.
    Jak byłbyś bystry, to kliknąłbyś na Starszy Woźny.
    Tutaj mam tylko to konto.
    paciorku

  • Starszy Woźny 01.05.2024

    Teraz żałuję, że debilowi dałem 5.

  • ireneo 01.05.2024

    olaboga, pewnie debli powinien się zaraz pochlastać. Na jego miejscu nawet, po jedynce, oddawałbym ze swojego skromnego dorobku z datków miernot. Skąd ty wziąłeś te pięć, to chyba jedynie buk raczy wiedzieć, bo na takiego to sie nie wyPISujesz.

  • Grafomanka 01.05.2024

    Można skonać ze śmiechu... dwóch starszych panów w pretensji do życia. Jeden zobaczył mini i strasznie się podniecił, drugi wpadł w beton... 🤣🤣🤣🤣🤣

  • ireneo 01.05.2024

    Zazwyczaj trollujesz co może swiadczyć o braku kindersztuby, cywilizacyjnym opóźnieniu a także lichym przygotowaniu literackim, nawet jak na ten portal. Ponieważ znam ireneo podpowiem co chciał powiedzieć. Może to stanie się jedną ze wskazówek tak niezbędnych poczatkującym grafomanom czy już wierszokletom. Lejtmotivem ( poszukaj w wiki) tu jest przemijanie i rola wspólnych, a nie obok siebie przeżyć na tej, nieuniknionej, drodze przemijania.
    Z zaprezentowaną wrażliwością raczej poza rymowanki nie wyjdziesz. Może układanie puzzli...

  • Grafomanka 01.05.2024

    ireneo...

    Zobaczył stary dziad młode, skąpo ubrane dziewczyny i się rozmarzył... w ostatniej chwili o żonie sobie przypomniał i pobiegł po ratunek... w sumie, to nie dziwi, bo młodziutkie laski raczej na staruszków nie lecą, chyba że miliarder, to wtedy poświęcają się dla celów wyższych... tu takich nie było, bo nie wzmiankuje o tym tekst

  • ireneo 02.05.2024

    Grafomanka
    Srsra baba która dużo ryczy do niczego więcej się nie nadaje.
    Stary dziad - "pędzi na skróty do żony".
    Tryby pod sufitem już tylko zgrzytają, pora na oliwienie i niech nie marudzi że proboszcz z olejami za stary.

  • Poeta34 01.05.2024

    "Uroki spiekoty" to wiersz pełen letniej atmosfery i kuszących obrazów. Słońce rozpala zmysły, a skąpo ubrane kobiety drażnią wyobraźnię. Mężczyzna, rozmarzony i zmysłowy, walczy z pokusami i szuka ratunku w ramionach żony.

  • Starszy Woźny 01.05.2024

    Wcześnie zaczynasz pić. Ja dopiero wieczorem.
    Skąd wziąłem 5. Ano z puli mi należnej, jako użytkownik tego portalu.
    coraz więcej oszołomów tutaj znajduję.

  • ireneo 01.05.2024

    I dają ci po pięć jako alkoholikowi?! Faktycznie oszolomstwo hebluje ci dechy sosnowe.
    Dasz radę zapamiętać że flacha dzieli aię na kieliszki, a kazdy kieliszek zaczyna od kropli!
    Podpowiadam abyś miał asertyewny argument na polskozwyczajowe - kropelka ci nie zaszkodzi. Ani rano ani w nocy bo te komórki szarej substancji nie regenerują się.

  • Starszy Woźny 01.05.2024

    Obecnie jestem właśnie na działce. Przez całą majówkę. Przyszła sąsiadka, przyniosła młodą kapustę
    i młode kartofelki. Wieczorem przyjdzie koleżka Romuś z partnerką. Muszę przygotować kolacyjkę.
    Nie wiem, czy jeszcze tu wpadnę.
    Praca niweluje stresy. Prawdę mówię.
    Bawcie się dobrze

  • Bettina 01.05.2024

    Trzeba zdążyć Sie nażryć.

  • ireneo 01.05.2024

    Jakże subtelna komentatorska przenikliwość

  • Bettina 01.05.2024

    ireneo
    Nie mam pojəcia o czym I do kogo Autor pisze.

  • ireneo 01.05.2024

    Bettina
    To sie wie. A napisałem tu kilka miesięcy temu, że teksty ireneo jak artykuły w Media Markcie. Zejdź kilka leveli do poziom buk, kosciół, proboszcz.

  • Bettina 01.05.2024

    ireneo
    My sie tak roznimy wiekiem I swiatopogladem - jestem z rodziny, ktora emigrowala z miasta na wies, ze to nie ma sensu.

  • Bettina 01.05.2024

    Nie widze powodu.

  • Ano, dusza w człeku wciąż młoda i rwie się do uciech, gdyby też ciało jeszcze mogło i zechciało ¬‿¬

    Sympatyczny wiersz ˙ᵕ˙

  • PontifexMaximus 02.05.2024

    ćpun widzący wszędzie pis, nienawidzący Boga i nieudolnie szydzący. Heretyk i bluźnierca. Debil i zwykły stary pryk, niedowartościowany w życiu.
    Ukorz się i wyznaj swe grzechy.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania