Uwaga, utwór może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich!

♻️

♻️

Średnia ocena: 3.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (32)

  • Pomidor 23.03.2022

    Lubię Lindę, a tu chyba morał taki że to pinda, więc utworu nie polubię niestety

  • słone paluszki 23.03.2022

    Kocham odwetówki?

  • Pomidor 23.03.2022

    słone paluszki eee tam, mam sentyment do Psów po prostu i do tego że szkoła jest po to żeby jebać studentów ;)

  • Grain 23.03.2022

    Pomidor, kolejny wychowany na bajce o porządnych UBekach.

  • słone paluszki 23.03.2022

    Grain bij Pomidora xd

  • słone paluszki 23.03.2022

    Pomidor rzuć w Graina pomidorem xd

  • Pomidor 23.03.2022

    Grain, a kto tu mówi, że UB było w porządku? Ja po prostu lubię tę kreację Lindy, ale od strony czysto aktorskiej. No i muzyka wymiata :)

  • Pomidor 23.03.2022

    słone paluszki nie wiem jakie macie tu zwyczaje, ale nie zamierzam z nich korzystać

  • Grain 23.03.2022

    Pomidor, Wstawaj Wojna Narodnaja też wymiata.

  • słone paluszki 23.03.2022

    Grain nie zaczepiaj moich gości, bo ci porachuję kości?
    Pomidor jest pacyfistą, niespotykanie spokojnym człowiekiem, nie zaczepiaj!

  • słone paluszki 23.03.2022

    Pomidor, nie zrozumiałeś, przykro mi i też lubię Lindę, bo trudno go nie lubić :)
    Zasada jest jedna: NIE WDAWAĆ SIĘ W BEZSENSOWNE PYSKÓWKI, chyba że sytuacja wymusza.

  • JamCi 23.03.2022

    Pomidor a widziałeś Crimena? Tam jest taka scena, gdzie nie pada ani jedno słowo tylko gra uczuć na twarzy. To mnie przekonało, że Bogusłam Linda dobrym aktorem jest. Amen.

  • Agnes07 23.03.2022

    :)

  • słone paluszki 23.03.2022

    :]

  • Anonim 23.03.2022

    Ten mi się nie podoba.
    Przykrość zaszła.
    Pozdro.

  • słone paluszki 23.03.2022

    Rany człowieku będziesz przyłaził pod każdy mój tekst ze swoimi wątami?!
    Napisałam tylko jeden komentarz!
    A ty u mnie z milion!!!!!!

  • Grain 23.03.2022

    słone paluszki, kigjunia ahoj przygodo

  • słone paluszki 23.03.2022

    Nie ufam ci Grain, dlatego ci nie odpiszę?

  • Anonim 23.03.2022

    słone paluszki, Paluszki, wyluzuj i potraktuj to jako zwykły komentarz, a nie łażenie za Tobą. Napisałem najprawdziwszą prawdę, bez docinek.

  • słone paluszki 23.03.2022

    Antoni Grycuk, niech będzie.

  • JamCi 23.03.2022

    Paluszki ze mną można windą bezpiecznie :-)
    Z przystojnym facetem chętnie się zatnę (w niektórych windach wiem jak). Jak ktoś panikuje, to umiem mu pomóc. Tacy co windą nie jeżdżą ze strachu ze mną wsiadają :-)

  • słone paluszki 23.03.2022

    W starych kamienicach są windy z zamykaną kratą i kluczykiem. Jak ja się bałam tych wind, to szok! Zawsze wolałam iść z pantofelka w gości :))

  • słone paluszki 23.03.2022

    JamCi, ale ja żem nie jest przystojny facet?
    Hahahaha

  • JamCi 23.03.2022

    słone paluszki oj tam oj tam drobiazg. To tylko lepiej. Znaczy nie zatnę, za to poczucie bezpieczeństwa :-D

  • JamCi 23.03.2022

    słone paluszki dawno dawno temu zacinałam sie w windzie akademika z kolegą i mieliśmy ubaw.
    W pracy jak się zatnę, to też ubaw, bo ja sie nie boję a chłopaki mnie z takim heroizmem ratują, że aż jestem wzruszona. Tylko jak długo, to nuda troszkę.

  • słone paluszki 23.03.2022

    JamCi fajne chłopaki, dbaj o nich dobrem słowem :)))

  • JamCi 23.03.2022

    słone paluszki dbam, fajne som w istocie :-)

  • słone paluszki 23.03.2022

    JamCi :))

  • Dekaos Dondi 23.03.2022

    Słonkowe paluszki↔O jedy jedy, biedny Jarek i słuszby jego:)
    przez: sz↔żeby mógł szybko zwiać:)
    zawiesił się w windzie Jarek
    nie rozpoznał bliźniego wcale
    a bliźni ograny w bójkach wielu
    mimo że na piętrze
    sprowadził Jarka do parteru
    Pozdrawiam:)?

  • słone paluszki 23.03.2022

    Hahahaha, Dziękuję za dowcipny komentarz, pozdrawiam Dekaos :)))

    "mimo że na piętrze
    sprowadził .... do parteru"
    Dobre?

  • Akwadar 23.03.2022

    No i git!

  • słone paluszki 23.03.2022

    ?

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania