Pomidor, nie zrozumiałeś, przykro mi i też lubię Lindę, bo trudno go nie lubić :)
Zasada jest jedna: NIE WDAWAĆ SIĘ W BEZSENSOWNE PYSKÓWKI, chyba że sytuacja wymusza.
Pomidor a widziałeś Crimena? Tam jest taka scena, gdzie nie pada ani jedno słowo tylko gra uczuć na twarzy. To mnie przekonało, że Bogusłam Linda dobrym aktorem jest. Amen.
Paluszki ze mną można windą bezpiecznie :-)
Z przystojnym facetem chętnie się zatnę (w niektórych windach wiem jak). Jak ktoś panikuje, to umiem mu pomóc. Tacy co windą nie jeżdżą ze strachu ze mną wsiadają :-)
słone paluszki dawno dawno temu zacinałam sie w windzie akademika z kolegą i mieliśmy ubaw.
W pracy jak się zatnę, to też ubaw, bo ja sie nie boję a chłopaki mnie z takim heroizmem ratują, że aż jestem wzruszona. Tylko jak długo, to nuda troszkę.
Słonkowe paluszki↔O jedy jedy, biedny Jarek i słuszby jego:)
przez: sz↔żeby mógł szybko zwiać:)
zawiesił się w windzie Jarek
nie rozpoznał bliźniego wcale
a bliźni ograny w bójkach wielu
mimo że na piętrze
sprowadził Jarka do parteru
Pozdrawiam:)?
Komentarze (32)
Lubię Lindę, a tu chyba morał taki że to pinda, więc utworu nie polubię niestety
Kocham odwetówki?
słone paluszki eee tam, mam sentyment do Psów po prostu i do tego że szkoła jest po to żeby jebać studentów ;)
Pomidor, kolejny wychowany na bajce o porządnych UBekach.
Grain bij Pomidora xd
Pomidor rzuć w Graina pomidorem xd
Grain, a kto tu mówi, że UB było w porządku? Ja po prostu lubię tę kreację Lindy, ale od strony czysto aktorskiej. No i muzyka wymiata :)
słone paluszki nie wiem jakie macie tu zwyczaje, ale nie zamierzam z nich korzystać
Pomidor, Wstawaj Wojna Narodnaja też wymiata.
Grain nie zaczepiaj moich gości, bo ci porachuję kości?
Pomidor jest pacyfistą, niespotykanie spokojnym człowiekiem, nie zaczepiaj!
Pomidor, nie zrozumiałeś, przykro mi i też lubię Lindę, bo trudno go nie lubić :)
Zasada jest jedna: NIE WDAWAĆ SIĘ W BEZSENSOWNE PYSKÓWKI, chyba że sytuacja wymusza.
Pomidor a widziałeś Crimena? Tam jest taka scena, gdzie nie pada ani jedno słowo tylko gra uczuć na twarzy. To mnie przekonało, że Bogusłam Linda dobrym aktorem jest. Amen.
:)
:]
Ten mi się nie podoba.
Przykrość zaszła.
Pozdro.
Rany człowieku będziesz przyłaził pod każdy mój tekst ze swoimi wątami?!
Napisałam tylko jeden komentarz!
A ty u mnie z milion!!!!!!
słone paluszki, kigjunia ahoj przygodo
Nie ufam ci Grain, dlatego ci nie odpiszę?
słone paluszki, Paluszki, wyluzuj i potraktuj to jako zwykły komentarz, a nie łażenie za Tobą. Napisałem najprawdziwszą prawdę, bez docinek.
Antoni Grycuk, niech będzie.
Paluszki ze mną można windą bezpiecznie :-)
Z przystojnym facetem chętnie się zatnę (w niektórych windach wiem jak). Jak ktoś panikuje, to umiem mu pomóc. Tacy co windą nie jeżdżą ze strachu ze mną wsiadają :-)
W starych kamienicach są windy z zamykaną kratą i kluczykiem. Jak ja się bałam tych wind, to szok! Zawsze wolałam iść z pantofelka w gości :))
JamCi, ale ja żem nie jest przystojny facet?
Hahahaha
słone paluszki oj tam oj tam drobiazg. To tylko lepiej. Znaczy nie zatnę, za to poczucie bezpieczeństwa :-D
słone paluszki dawno dawno temu zacinałam sie w windzie akademika z kolegą i mieliśmy ubaw.
W pracy jak się zatnę, to też ubaw, bo ja sie nie boję a chłopaki mnie z takim heroizmem ratują, że aż jestem wzruszona. Tylko jak długo, to nuda troszkę.
JamCi fajne chłopaki, dbaj o nich dobrem słowem :)))
słone paluszki dbam, fajne som w istocie :-)
JamCi :))
Słonkowe paluszki↔O jedy jedy, biedny Jarek i słuszby jego:)
przez: sz↔żeby mógł szybko zwiać:)
zawiesił się w windzie Jarek
nie rozpoznał bliźniego wcale
a bliźni ograny w bójkach wielu
mimo że na piętrze
sprowadził Jarka do parteru
Pozdrawiam:)?
Hahahaha, Dziękuję za dowcipny komentarz, pozdrawiam Dekaos :)))
"mimo że na piętrze
sprowadził .... do parteru"
Dobre?
No i git!
?
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania