Uwierz w ducha

OOO kochanie... wspaniała..

przytul mnie mocno w swoich snach,,,

gdy łyżka mnie wkurwia i talerz...

bo pusto na nim, a ja jestem głodny,

tak bardzo głodny, że aż serce drży,

przyśnij mi się, kochanie,

nie bądź na mnie zła,

bo ja ofiaruje ci swą duszę całą,

będę na zawsze tylko twój,

/ooo, co za gnój jest tu,

że aż wszystko wkurwia mnie,

nie mam pojęcia czemu łyżka jest srebrna,

czemu sztućce są w domu mym,

i inne rzeczy też są,

co jest,,, co jest cholera.. z tym światem całym...pierdolonym...

Co raz więcej ciągle więcej gówna prosto z dupy, twojej pachnącej dupy.

Średnia ocena: 0.0  Głosów: 0

Zaloguj się, aby ocenić

    Napisz komentarz

    Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania