Uwierz w ducha
OOO kochanie... wspaniała..
przytul mnie mocno w swoich snach,,,
gdy łyżka mnie wkurwia i talerz...
bo pusto na nim, a ja jestem głodny,
tak bardzo głodny, że aż serce drży,
przyśnij mi się, kochanie,
nie bądź na mnie zła,
bo ja ofiaruje ci swą duszę całą,
będę na zawsze tylko twój,
/ooo, co za gnój jest tu,
że aż wszystko wkurwia mnie,
nie mam pojęcia czemu łyżka jest srebrna,
czemu sztućce są w domu mym,
i inne rzeczy też są,
co jest,,, co jest cholera.. z tym światem całym...pierdolonym...
Co raz więcej ciągle więcej gówna prosto z dupy, twojej pachnącej dupy.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania