Miło mi, jednak wszystko od początku do końca na trzeźwo, nie wiem co tu jest nielogiczne, chociaż fakt że ja na innej logice operuję, właśnie mitologicznej, a mitologje wyglądają jak na grzybach pędzone. Zatem komplementem są Twoje słowa :)
Bajkot z Miedzyświata Zupełnie nie wiadomo o co chodzi w tekście. Kojarzy mi się z jednym gościem na innej stronce, który przepisywał stary testament co drugie słowo wstawiając wyraz "wibracje" lub "wibrował" - chyba myślał że w ten sposób rozwikłuje wielkie tajemnice wszechswiata czy cuś. W każdym razie brzmiało to jak bełkot. PS to nie ja dałem jedynkę.
Cain, a dzięki za wyjaśnienie, hebrajski jest tu nieistotny u mnie, ozdoba, i rzeczywiście śladu zrozumienia na razie nie ma, dlatego już więcej nie wrzucam. Moim zdaniem jest tak prosto jak się da, ale pewnie tylko dla tych co czytali Brücknera itp. W każdym razie cel osiągnąłem, mam zrąb mitologji mi potrzebnej...
Komentarze (7)
Po narkotykach można pisać ale publikować już należy na trzeźwo.
Miło mi, jednak wszystko od początku do końca na trzeźwo, nie wiem co tu jest nielogiczne, chociaż fakt że ja na innej logice operuję, właśnie mitologicznej, a mitologje wyglądają jak na grzybach pędzone. Zatem komplementem są Twoje słowa :)
Bagno to nazwa rośliny rosnącej na bagnach, jest halucynogenna, Słowianie mieli kupę nazw na moczary, to były miejsca mocy. Nic nie wymyślam, jak coś.
Bajkot z Miedzyświata Zupełnie nie wiadomo o co chodzi w tekście. Kojarzy mi się z jednym gościem na innej stronce, który przepisywał stary testament co drugie słowo wstawiając wyraz "wibracje" lub "wibrował" - chyba myślał że w ten sposób rozwikłuje wielkie tajemnice wszechswiata czy cuś. W każdym razie brzmiało to jak bełkot. PS to nie ja dałem jedynkę.
Cain, a dzięki za wyjaśnienie, hebrajski jest tu nieistotny u mnie, ozdoba, i rzeczywiście śladu zrozumienia na razie nie ma, dlatego już więcej nie wrzucam. Moim zdaniem jest tak prosto jak się da, ale pewnie tylko dla tych co czytali Brücknera itp. W każdym razie cel osiągnąłem, mam zrąb mitologji mi potrzebnej...
Cain, albo może jest niezrozumiałe, trudno. A jedynki to mi stawia jakieś coś bez czytania :D
Następny odcinek poza główną jak coś...
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania