/

/

Średnia ocena: 4.7  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (48)

  • Anonim 08.07.2015

    Walk with me in hell - jedna z moich ulubionych piosenek Lamb of God :D 5!

  • Vasto Lorde 08.07.2015

    Hehe :D Muszę posłuchać :) P.S ta nutka coś mi w komentarzu umieścił (Toxic holocaust) czy jakoś tak, jest przeZayebista :D

  • Anonim 08.07.2015

    Toxic Holocaust to moje najlepsze znalezisko :D Rzadko trafia się taka perełka w internetach, jak znasz coś w tym stylu to koniecznie się podziel bo nie mam tera czego słuchać :/

  • Vasto Lorde 08.07.2015

    Nie wiem czy ci się spodoba, ale to jest moja perełka, wisienka na torcie, cycuś pizdeczka delikatesik :D https://www.youtube.com/watch?v=ARnBgW5XgSo

  • Anonim 08.07.2015

    Amon amarth! :D Moj ulubiony po Lamb i Slayerze! Mialem kiedys avka z Johanem Heggiem :-D Zobacz se War of Gods albo Twilight of the thunder god (+genialny cover Sabatonu ) :D kurna Vasto jakie znasz melodie! :D

  • Vasto Lorde 08.07.2015

    Słuchaałem! A znam jeszcze pare :D

  • Anonim 08.07.2015

    Te mniej znane niektore tez maja fajne np Bloodshead ;) Nie ma to jak oldschoolowy viking metal \m/

  • Vasto Lorde 08.07.2015

    A coś polskiego? :) https://www.youtube.com/watch?v=c6Rxs2QI3Bk

  • Vasto Lorde 08.07.2015

    I kawałek, który poprawiał mi humor w szkole xD https://www.youtube.com/watch?v=skPjiSzR9n4

  • Anonim 08.07.2015

    I znowu podrzuciłeś mi pomysł ^^ Uwielbiam cię za to!
    Opowiadanie ekhem... W skrócie: WOWJACHCEJESZCZEDODAJCOŚJAKNAJSZYBCIEJ! Koniec skrótu XD Ale serio, uwielbiam twoje opowiadania ;)
    5/5

  • Vasto Lorde 08.07.2015

    Hue ;3 Wieczorkiem coś dodam jeszcze ^^ Żebyś w nocy się bała xD Albo nie bo mnie kopać będziesz xD

  • Anonim 08.07.2015

    Czasem dobrze jest dostać kopa w dupę XD

  • Vasto Lorde 08.07.2015

    Ale za nic? xD

  • Anonim 08.07.2015

    Za chęć do życia i miłość do horrorów? XD

  • Vasto Lorde 08.07.2015

    To widzę że nie pośpię xD

  • Vasto Lorde 08.07.2015

    W dzień leń w nocy się adhd włącza xD

  • Anonim 08.07.2015

    Po czym to wnioskujesz? :O

  • Vasto Lorde 08.07.2015

    Po niczym, niczym... xD

  • Anonim 08.07.2015

    Patrząc przez pryzmat naszych opowiadań dochodzę do konkluzji iż to ty masz ADHD XD

  • Vasto Lorde 08.07.2015

    Nie posiadam :C Dzieci otrzymają ADHD po Tobie xD

  • Anonim 08.07.2015

    Zajdę w ciążę i postąpisz ze mną jak z tą laską w opowiadaniu "Vasto Lorde 2 Monster from hell!"? XD

  • Vasto Lorde 08.07.2015

    Nie, spytaj syna xD

  • Anonim 08.07.2015

    Już mamy syna?! :O

  • Vaścik 08.07.2015

    gugu :C

  • Vasto Lorde 08.07.2015

    O i się obudził malec xD

  • Anonim 08.07.2015

    Leżę i nie wstaję XD

  • Vasto Lorde 08.07.2015

    nie dziwię się xD

  • Anonim 08.07.2015

    Dobra, mamy syna XD Córka w drodze? ^^

  • Vasto Lorde 08.07.2015

    Na córkę zasłużyć musisz xD

  • Anonim 08.07.2015

    Już się boję jak zasłużyć XD

  • Majeczuunia 08.07.2015

    Jestem chrzestną?

  • xnobodyperfectx 08.07.2015

    Vaścik bardziej jak wacik. D:

  • Anonim 08.07.2015

    Majka - tak XD
    Aga - o matko XD

  • Vasto Lorde 08.07.2015

    Shiro, ona się nabija z Vaścika xD

  • Anonim 08.07.2015

    W końcu przypomina ciebie, więc co się dziwisz? XD

  • Vasto Lorde 08.07.2015

    bo jak wpisałem Shiroi w grafice to było za dużo wszystkiego xD

  • Anonim 08.07.2015

    Biednie Shiroiciontka :'(

  • xnobodyperfectx 08.07.2015

    Nie nabijam się z wacików. :x

  • Vasto Lorde 08.07.2015

    Przeczytałem Shiroicielątka xD

  • Anonim 08.07.2015

    Lepsze to niż waciki XD

  • Vasto Lorde 08.07.2015

    Vaściki ! Tzn. Vaścik xD Nie śmiejcie się z niego bo wyrośnie na psychopatę xD

  • Anonim 08.07.2015

    Vasto, jest twoim synem. Od urodzenia jest psychopatą XD

  • Vasto Lorde 08.07.2015

    Cii xD Nikt miał nie wiedzieć xD

  • Anonim 08.07.2015

    Ups, wydało się XD

  • NataliaO 08.07.2015

    Idę :) 5 :)

  • J.J Leto 08.07.2015

    A ze mną to nie chciałaś iść. Nie ładnie!

  • Anonim 09.07.2015

    "Otwierasz drzwi i próbujesz mnie ugasić." ~ ten też napalony?! :O
    Sorka, dopiero teraz się skapnęłam XD

  • Rasia 09.08.2016

    "jest już nie modne" - niemodne*
    "że mój pistolet przy biodrze, potrafi" - bez przecinka
    "Sześćset sześćdziesiąt sześć stopni, zamienia cię" - bez przecinka
    "Mimo to, czarne wieńce" - bez przecinka
    "moje nerki zaprzestały pracę" - pracy*
    "oraz, skręcony kark." - bez przecinka
    No tutaj nastąpiła już znaczna poprawa. Bardzo przyjemnie się czytało, ciekawą roztoczyłeś przed czytelnikiem wizję, podoba mi się niezmiernie. W dodatku zawarłeś tutaj kilka wstawek humorystycznych, co bardzo ubarwiło tekst. Spodobał mi się też ten uniwersytet mordu :D Zostawiam piątkę, czyściutką :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania