W blasku księżyca
Mam wampirzy wzrok.
Myślę pod sierpem księżyca.
W świat wbijam kły —
krwawi wiersz.
Przelewam siebie
na milczący pergamin.
Czas patrzy z boku.
Nie zmienia nic.
Mam wampirzy wzrok.
Myślę pod sierpem księżyca.
W świat wbijam kły —
krwawi wiersz.
Przelewam siebie
na milczący pergamin.
Czas patrzy z boku.
Nie zmienia nic.
Komentarze (3)
Z nutkä ostrego pieprzu;)
Tęskono mi do Twych wierszy ,staram sie tu zaglądać żebyś mógł czuć ,że jestem 🤗❤🧸.Pozdrawiam Cię Dedalu i ściskam mocno
Pulinaaa Jestem pozytywnie zaskoczony tym,miło mi z tego powodu że moje prace znaczą coś dla kogoś 🤗
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania