"Jak z ust kochanka, życiodajną rozkosz" - zbędny przecinek
"Twe...konanie." - a tu bym dała spację, chyba że Ci nie odpowiada
Zaskoczył mnie ten wiersz, nie spodziewałam się na pewno takiego zakończenia. Uciekłeś w zupełnie inny temat, ale to taki naprawdę pozytywny szok, przemyciłeś za ścianą opisów i metafor całą historię, której jesteśmy świadkami. Bardzo dobry wiersz, zostawiam 5 ;)
Komentarze (10)
"Jak z ust kochanka, życiodajną rozkosz" - zbędny przecinek
"Twe...konanie." - a tu bym dała spację, chyba że Ci nie odpowiada
Zaskoczył mnie ten wiersz, nie spodziewałam się na pewno takiego zakończenia. Uciekłeś w zupełnie inny temat, ale to taki naprawdę pozytywny szok, przemyciłeś za ścianą opisów i metafor całą historię, której jesteśmy świadkami. Bardzo dobry wiersz, zostawiam 5 ;)
Ha! Jeszcze potrafię zaskoczyć;)
P.S; Nie mylić z "zatrybieniem"; ))
Piękny opis deszczu i spragnionej ziemi. I te porównania.
5
Dziękuję:))
Przejmujący, piękny wiersz
Daję 5
Dziękuję, Pluviophile:))
Fajne, takie o przyrodzie i głęboki przekaz. 5
Pięknie, melancholijnie z uczuciem; 5:)
Dziękuję, Natali:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania