.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • Rasia 12.07.2016

    "Jak z ust kochanka, życiodajną rozkosz" - zbędny przecinek
    "Twe...konanie." - a tu bym dała spację, chyba że Ci nie odpowiada
    Zaskoczył mnie ten wiersz, nie spodziewałam się na pewno takiego zakończenia. Uciekłeś w zupełnie inny temat, ale to taki naprawdę pozytywny szok, przemyciłeś za ścianą opisów i metafor całą historię, której jesteśmy świadkami. Bardzo dobry wiersz, zostawiam 5 ;)

  • Noren72 12.07.2016

    Ha! Jeszcze potrafię zaskoczyć;)

  • Noren72 12.07.2016

    P.S; Nie mylić z "zatrybieniem"; ))

  • Tina12 12.07.2016

    Piękny opis deszczu i spragnionej ziemi. I te porównania.
    5

  • Noren72 12.07.2016

    Dziękuję:))

  • Pluviophile 12.07.2016

    Przejmujący, piękny wiersz
    Daję 5

  • Noren72 12.07.2016

    Dziękuję, Pluviophile:))

  • anonimowa kasia 12.07.2016

    Fajne, takie o przyrodzie i głęboki przekaz. 5

  • NataliaO 13.07.2016

    Pięknie, melancholijnie z uczuciem; 5:)

  • Noren72 14.07.2016

    Dziękuję, Natali:)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania