W ciszy
W porze milczenia
nieważna mowa
czas bez znaczenia
i zbędne słowa
I żadne dźwięki
tylko ta chwila
w niej dotyk ręki
ich wielka siła
Czujni w rozterce
czy nikt nie słyszy
jak bije serce
na przekór ciszy
Od lat skazani
na niepokoje
wciąż jeszcze sami
lecz już we dwoje
Komentarze (2)
Ciekawy, poruszający wiersz! Pozdrawiam i zostawiam ocenę 5.
Dziękuję. Bardzo mi miło. Pozdrawiam również
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania