W człowieku człowiek

 

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (14)

  • Bogumił 09.03.2019

    Fajny tekst.

  • Bogumił 09.03.2019

    Wy jesteście solą dla ziemi. Lecz jeśli sól utraci swój smak, czymże ją posolić? Na nic się już nie przyda, chyba na wyrzucenie i podeptanie przez ludzi. Wy jesteście światłem świata. Nie może się ukryć miasto położone na górze. Nie zapala się też światła i nie stawia pod korcem, ale na świeczniku, aby świeciło wszystkim, którzy są w domu. Tak niech świeci wasze światło przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie. Mt 5, 13 – 16

  • Komes 09.03.2019

    Nic nie zaprząta mnie tak, jak człowiek. Cienie, blaski, pytania o największe sprawy, najpoważniejszy sens. Byle co mnie kompletnie nie interesuje.

  • Bogumił 09.03.2019

    Żaden psycholog ani socjolog nie znalazł chyba na to pytanie dobrej odpowiedzi. Sami nie wiemy, co w nas siedzi.

  • jesień2018 10.03.2019

    Komes, bardzo prawdziwy jest człowiek w Twoim opowiadaniu. Poruszające.

  • Komes 10.03.2019

    Cieszą mnie wasze komentarze bo tyczą się przekazu. Nie wiem za bardzo, ile razy wyłożyłem się na przecinkach, odstępach, lub stylistyce, chociaż piszę dokładnie tak, jak chcę pisać.
    Jeśli pomyślisz Czytelniku o tym,co próbuję podsunąć- to już jestem happy!

  • Pan Buczybór 10.03.2019

    Bardzo fajny tekst, ale trochę się mieszają myśli bohatera z narracją. Wyszczególniłbym je cudzysłowami.

  • Komes 10.03.2019

    Dzięki. Narracja miała taką być:)

  • Komes, oto Twój zestaw:
    Postać: Wujek dobra rada
    Zdarzenie: Żonglowanie jajami

    Gatunek (do wyboru): Bajka/Baśń/Legenda/Przypowieść lub Fantasy
    Czas na pisanie: 24 marca (niedziela) godz. 19.00

    Powodzenia :)

  • Komes 11.03.2019

    Ok dzięki i wzajemnie:)

  • Canulas 11.03.2019

    Ło Panie. Treść jak zwykle - wysoko, ale i technicznie dość zacnie.
    Ale Ty masz ogląd miejsca zdarzeń. Nie powinieneś przestawiać pisać.
    Powaznie.

  • Komes 11.03.2019

    Teraz biorę się do zadania domowego:)

  • Dzień dobry :)
    Przypominamy, że czas na pisanie TW #04 mija 24 marca (niedziela) godz. 19.00.
    Trzymamy kciuki!

  • Komes 20.03.2019

    Pamiętam. Może i jutro skończę!Pozdro

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania