W deszczu życia wciąż moknę ( piosenka )
W deszczu życia wciąż moknę, a niby wszystko jest takie proste
Nie ma szans, aby przywrócić dobry czas
To co było osłabiło nas, znikną gdzieś twój zapach i blask...
Słodkie marzenia zamykam w swej głowie i mam pewność, że już nikt się o nich nie dowie
Zabieram kurtkę, zamykam drzwi, zabieram nadzieję chcę znów ufać ci
Wspominam tamte wspaniałe dni, w których tak czule mówiłeś mi
Waham się, w końcu stawiam krok
Muszę się pospieszyć nim nadejdzie mrok
W deszczu życia wciąż moknę, a niby wszystko jest takie proste
Nie ma szans, aby przywrócić dobry czas
To co było osłabiło nas, znikną gdzieś twój zapach i blask...
Otula mnie twój ciepły wzrok, którego kiedyś tak miałam dość
Mimo tego dalej czuję się jak nieproszony gość
Otwieram usta, drży mi głos
Spuszczam głowę chce uciec stąd
W deszczu życia wciąż moknę, a niby wszystko jest takie proste
Nie ma szans, aby przywrócić dobry czas
To co było osłabiło nas, znikną gdzieś twój zapach i blask...
Komentarze (8)
Refren zapada w pamięć. Widzę, że nie tylko ja wrzucam tu piosenki. Jeszcze trochę i zostanie nam tylko poszukać kogos kto je zaspiewa.
Haha tak pisałam ich trochę wcześniej, tą akurat bardzo spontanicznie i postanowiłam, że może ją tutaj dodam :) Dziękuję ci bardzo :D I kto wie być może kiedyś jakaś życzliwa osóbka zechce zaśpiewać.
blaackangel
Mam nadzieję, już to sobie wyobrażam jade autem a tu zaczynają grać co już wczśnienej czutałam czy napisałam.
Tina12 haha było by bardzo miło
Bardzo dobrze, że piosenki się pojawiają 5
Dziękuję :)
Śliczny refren, naprawdę. 5 ;)
Dziękuję ślicznie :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania