...

Jeden dwa trzy pięć siedem jedenaście trzynaście siedemnaście dziewiętnaście dwadzieścia trzy dwadzieścia dziewięć trzydzieści jeden trzydzieści siedem czterdzieści jeden czterdzieści trzy czterdzieści siedem pięćdziesiąt trzy pięćdziesiąt dziewięć sześćdziesiąt jeden sześćdziesiąt siedem siedemdziesiąt jeden siedemdziesiąt trzy siedemdziesiąt dziewięć osiemdziesiąt trzy osiemdziesiąt dziewięć dziewięćdziesiąt siedem sto jeden sto trzy sto siedem sto dziewięć sto trzynaście sto dwadzieścia siedem sto trzydzieści jeden sto trzydzieści siedem sto trzydzieści dziewięć sto czterdzieści dziewięć sto pięćdziesiąt jeden sto pięćdziesiąt siedem sto sześćdziesiąt trzy sto sześćdziesiąt siedem sto siedemdziesiąt trzy sto siedemdziesiąt dziewięć sto osiemdziesiąt jeden sto dziewięćdziesiąt jeden sto dziewięćdziesiąt trzy sto dziewięćdziesiąt siedem sto dziewięćdziesiąt dziewięć dwieście jedenaście dwieście dwadzieścia trzy dwieście dwadzieścia siedem dwieście dwadzieścia dziewięć dwieście trzydzieści trzy dwieście trzydzieści dziewięć dwieście czterdzieści jeden dwieście pięćdziesiąt jeden dwieście pięćdziesiąt siedem dwieście sześćdziesiąt trzy dwieście sześćdziesiąt dziewięć dwieście siedemdziesiąt jeden dwieście siedemdziesiąt siedem dwieście osiemdziesiąt jeden dwieście osiemdziesiąt trzy dwieście dziewięćdziesiąt trzy trzysta siedem trzysta jedenaście trzysta trzynaście trzysta siedemnaście trzysta trzydzieści jeden trzysta trzydzieści siedem trzysta czterdzieści siedem trzysta czterdzieści dziewięć trzysta pięćdziesiąt trzy trzysta pięćdziesiąt dziewięć trzysta sześćdziesiąt siedem trzysta siedemdziesiąt trzy trzysta siedemdziesiąt dziewięć trzysta osiemdziesiąt trzy trzysta osiemdziesiąt dziewięć trzysta dziewięćdziesiąt siedem czterysta jeden czterysta dziewięć czterysta dziewiętnaście czterysta dwadzieścia jeden czterysta trzydzieści jeden czterysta trzydzieści trzy czterysta trzydzieści dziewięć czterysta czterdzieści trzy czterysta czterdzieści dziewięć czterysta pięćdziesiąt siedem czterysta sześćdziesiąt jeden czterysta sześćdziesiąt trzy czterysta sześćdziesiąt siedem czterysta siedemdziesiąt dziewięć czterysta osiemdziesiąt siedem czterysta dziewięćdziesiąt jeden czterysta dziewięćdziesiąt dziewięć pięćset trzy pięćset dziewięć pięćset dwadzieścia jeden pięćset dwadzieścia trzy pięćset czterdzieści jeden pięćset czterdzieści siedem...

Średnia ocena: 2.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (14)

  • befana_di_campi 15.07.2021
    Zażyj sobie Torecan ;-) Tak, na wszelki wypadek.

    Tekst bez(o)cenny ;-)))
  • befana_di_campi 15.07.2021
    Ta pała nie ode mnie!
  • Abbie Faria 15.07.2021
    befana_di_campi Mówi się jedynka :). Chodziłem do podstawówki, kiedy dopiero wprowadzili tę ocenę. Kiedyś zarówno na uniwersytecie jaki i w podstawówce najsłabszą oceną była dwójka. Bezcenne była mina rodziców po odpowiedzi: Co dostałeś? Dwójkę. Dwójkę?! . Ale mamo/tato to nie jest najgorsza ocena! :).
  • LBnDrabble 15.07.2021
    Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie na stusłówka.
    Tematy to:
    - Szał
    - Największe szczęście w świecie na końskim jeździ grzbiecie.
    Piszemy do 17.07.2021 godz.23.59
    W tej Bitwie nie może zabraknąć ciebie!!!

    Literkowa
  • Abbie Faria 17.07.2021
    Dziękuję za zaproszenie, ale nie czuję się na siłach :( . Ale życzę piszącym powodzenia :) .
  • kigja 15.07.2021
    Powtarzanie tego samego, to jak z dobrymi filmami. Wiemy, że jedynka jest najlepsza i niepowtrarzalna, dwójka jeszcze jako tako ujdzie, ale trójka i czwórka, to już kompletne dno...
    Nie idź tą drogą ?
  • Trzy Cztery 16.07.2021
    Dla mnie ciekawe. Aż głupio pisać, mając taki nick, jaki mam, po tym, jak kigja podkreśliła wyżej,
    że "trójka i czwórka, to już kompletne dno", ale cóż.
    Ja tu znalazłam coś dla siebie.
    Gubienie liczb, jak gubienie chwil, wybijającą się na tle innych siódemkę (może tylko w moich oczach?), dwie linijki zaczynające się i kończące tą samą liczbą... To wszystko ma tu znaczenie.

    Podpisano: Trójka i Czwórka.
  • kigja 16.07.2021
    Trzy Cztery

    Wybacz, ale pisząc powyższy komentarz wogle o tobie nie pomyślałam nawet przez ułamek sekundy. W mojej głowie masz inny nick i jego pamiętam, a tego z tobą jeszcze nie kojarzę. Nie wiem, może kiedyś połączę oba i będzie jakaś spójność, tymczasem jak wspomniałam tylko ms.
    Głównie chodziło mi o sequele.
  • Trzy Cztery 16.07.2021
    kigja, wszystko OK.
  • kigja 16.07.2021
    Trzy Cztery :)))
  • JamCi 16.07.2021
    Pierwsze?
  • Abbie Faria 17.07.2021
    Tak, ale z jednym wyjątkiem. Jedynka kiedyś dawno była uznawana za liczbę pierwszą, zgodnie z definicją. Teraz już nie. Dlaczego? Ponieważ, liczby złożone to iloczyny liczb pierwszych. Włączenie jedynki do liczb pierwszych skutkowałoby tym, że każda liczba złożona ma nieskończoną liczbę czynników ( możnaby bez zmiany wyniku mnożyć każdą liczbę przez jedynkę). Wyłączenie jedynki z "grona" liczb pierwszych, daje spójność w rozkładaniu liczb złożonych na ograniczoną liczbę czynników. Więc to co przedstawiłem to pewna grupa naturalnych, niepowtarzalnych, kolejnych rosnących liczb niezłożonych.
  • JamCi 17.07.2021
    Abbie Faria czyli teoria im namieszała.
  • Abbie Faria 17.07.2021
    JamCi Ja bym powiedział, że taka definicja była kłopotliwa. Usunięcie jedynki z tego zaszczytnego grona, pozwala na budowanie innych definicji bezproblemowo. Czyli obrazowo, jedynka to taki kij w matematyczne szprychy. Ja stworzyłem swoją matematyczną definicję (wolno mi:) ) liczb o danym stopniu złożoności. Te które, dzielą się przez siebie oraz/lub przez jedynkę, to liczby o pierwszym stopniu złożoności. Te które mają oprócz jedynki dwa dzielniki, to liczby o drugim stopniu złożoności i tak dalej. Badając kolejne liczby naturalne, można zauważyć, że w zbiorze od jednego do nieskończoności , najwięcej jest liczb o drugim stopniu złożoności, czyli mających tylko dwa czynniki będące liczbami pierwszymi. Ale, aby to stwierdzić trzeba napisać dowód ( o ile nie został już bardzo dawno napisany:) .

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania