W krzyku i mowie
W krzyku i w mowie
w śmiechu i w głowie
w skromnej ucieczce
w odważnym słowie
w zardzewiałej panewce
na agresywnym Mokotowie
Zawsze się znajdzie
zawsze Cię znajdzie
I czemu cię trapi
czemu nic nie powie
Mimo, że w mowie
to odejdzie w półsłowie.
Komentarze (2)
Jaki ładny tytuł. Nic poza tym.
Tak nie można, Florian, pisać komentarzy... ludzie tu krwią z serca zapisują 'ból istnienia', a Ty tak na zimno czytasz... jakby rozumem, a po co?
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania