W Międzynarodowy Dzień Kopania...

W kalendarzu jak byk stoi:

„w trzeci luty kop do woli”.

To mi święto, w to mi graj!

Takie lubię, będzie maj!

 

Zapisałem całą listę,

kogo kopnąć, komu świsnąć

z liścia, butem znów poprawić…

tak też świat nasz lepszym sprawić.

 

Już do wyjścia spakowany,

już na nogach ciężkie glany…

Wzrok w kalendarz… wszystko w piach!

„Dzień Kopania Rowów”. Szlag!

Średnia ocena: 2.9  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (2)

  • MałgorzataKaz 5 miesięcy temu

    Świetne!!

  • Zdzisław B. 5 miesięcy temu

    ...a dzień święty niech się święci ;)
    PS. Tylko ten lutowy mróz... kurde!

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania