W moim śnie
Wciąż stoisz w mych oczach
Uśmiechem wypowiadając dwa słowa.
Swym czułym uchem przytulona
Słuchasz jak bije moje serce dla Ciebie.
Mówisz do mnie tylko ciszą
Która wyraża więcej niż tysiąc mych słów.
Powoli znikasz w ciemności
Ja rozpaczliwie zatrzymuję Ciebie.
Spotykają moje oczy prawdziwy świat
Wiedząc, że pozostał po Tobie tylko sen.
Komentarze (8)
Coś tam jest w tym wierszu, ale jak dla mnie dość mało emocjonalny ; 3
Hmm może faktycznie brakuje tego czegoś.
D4wid uczuć ;)
NataliaO Hmm może jestem już pusty? :D
D4wid za mocne słowo. Powielanie ciągle tego samego tematu zabija coś w nas, lub to sztuczne uczucia i może fakt to się zwie pustką :)
NataliaO Ciężko idzie mi pisanie na inny temat. W głowie i sercu ciągle to samo.
fajne, ale bez emocji
Dobrze napisany jednak pusty w środku. 4
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania