Poprzednie częściw oczach - bielma

w oczach - bielma

towarzysze stolikowi -

dziady (!?) to już było

sztuczny podział

syntetyczność

nic sie nie zmieniło

 

towarzystwo szyje łatki

(szmatławe języki)

kiedyś przypną jak odznaki

powieszą na szyjach

 

cienkie krawce

tej materii

zamienią się

w patchwork

 

- kelner! lej im

lej do pełna

winny ocet!

 

w oczach - bielma

Średnia ocena: 3.3  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (17)

  • Grain 3 miesiące temu

    nie bielma - obłęb

  • TseCylia 3 miesiące temu

    Wszystko to o kant...!

  • Grain 3 miesiące temu

    TseCylia tak to wygląda.
    ,,Koalicjanci będą chodzić na kolczatce Tuska do końca, bo stracą wszystko, przywileje apanaże. To samo ich pociotkowie poobsadzani w spółkach, spółeczkach i lokalni kacykowie,
    UB-ecy.

    Natomiast pozostali, nie licząc prymitywnych Silnych Razem, celebrydła - to sekta, tyle razy robiona w wała, nie tracąca wiary. niezachwiana jak szczyny na wietrze.
    Gardzę nieposuniętymi w latach członkami rodziny, sąsiadami, znajomymi o tego obłędu, ślepoty i nie ukrywam tego.

  • Dobranocka 3 miesiące temu

    Ciekawe przesłanie.

  • TseCylia 3 miesiące temu

    Dzięki

  • najmniejsza 3 miesiące temu

    Wczoraj ktoś tutaj zapytał mnie i
    o kolor oczu Pana Jezusa ale ja tak do końca nie umiem ich opisać bo są wyjątkowe ,przepiękne.Jakis czas temu próbowałam Je namalować ale nie potrafię .Nic się z ich wyrazem nie równa.

  • Bernadetta12345 3 miesiące temu

    O następną🤭😂

  • TseCylia 3 miesiące temu

    Odlot?

  • TseCylia 3 miesiące temu

    Bernadetta12345 ;))

  • Grain 3 miesiące temu

    TseCylia. przecież to grafomanka, ceniona jedynie przez sektę.

  • Bernadetta12345 3 miesiące temu

    Grain Twoja sekte?

  • Bernadetta12345 3 miesiące temu

    TseCylia nie o Toim wierszu o komentarzu najmniejszej…😉

  • TseCylia 3 miesiące temu

    Grain , tu nie wiadomo kto jest kim;) jedna wielka maskarada

  • Grain 3 miesiące temu

    do nich nie dociera rozsądek

  • TseCylia 3 miesiące temu

    No nie

  • najmniejsza 3 miesiące temu

    Ja jestem sobą

  • TseCylia 3 miesiące temu

    No baaa!

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania