Piszęwięcjestem↔W sumie nie wiadomo, czy był winien, czy nie, chociaż jeżeli poczuł się pewniej... stelę nie wykuwał dla siebie, aczkolwiek tekst raczej mówi o kwestii bardziej ogólnej, w sensie wiadomej sprawy. Najbardziej ostatnie zwrotka.
Tu raczej zdania są podzielone. Poza tym są jakby: dwie sprawiedliwości→tu... lub w zależności od światopoglądu... i tam.
Takie subiektywne odczucie me:)↔Pozdrawiam:)↔%
Komentarze (2)
Piszęwięcjestem↔W sumie nie wiadomo, czy był winien, czy nie, chociaż jeżeli poczuł się pewniej... stelę nie wykuwał dla siebie, aczkolwiek tekst raczej mówi o kwestii bardziej ogólnej, w sensie wiadomej sprawy. Najbardziej ostatnie zwrotka.
Tu raczej zdania są podzielone. Poza tym są jakby: dwie sprawiedliwości→tu... lub w zależności od światopoglądu... i tam.
Takie subiektywne odczucie me:)↔Pozdrawiam:)↔%
Każdy wykuwa swój kodeks, w/g którego później siedzi za niewinność, jak każdy w więzieniu ;)
Dzięki.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania