tatarak
mama rak
a ja
oswajam się
z tą myślą
W shitowiuAutor: PolaroidCzytano 33 razyData dodania: 10.06.2026
Średnia ocena: 4.0 Głosów: 3
Zaloguj się, aby ocenić12
bunt, ból, bezgłos...reszta w rozmyślaniach bolesnych?
Wyobraź sobie, że nie. Wszystko pogodzone.
Spokój...
tak..., ale "oswajam się"..., to proces...
Shira spokojny
rozumiem
Jak ugryzie będzie znak!
drogowy
★★★★★
Dzięki :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (10)
bunt, ból, bezgłos...reszta w rozmyślaniach bolesnych?
Wyobraź sobie, że nie. Wszystko pogodzone.
Spokój...
tak..., ale "oswajam się"..., to proces...
Shira
spokojny
rozumiem
Jak ugryzie będzie znak!
drogowy
★★★★★
Dzięki :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania