W shitowiu

tatarak

mama rak

a ja

 

oswajam się

 

z tą myślą

Średnia ocena: 4.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • Shira 2 tygodnie temu

    bunt, ból, bezgłos...reszta w rozmyślaniach bolesnych?

  • Polaroid 2 tygodnie temu

    Wyobraź sobie, że nie. Wszystko pogodzone.

  • Polaroid 2 tygodnie temu

    Spokój...

  • Shira 2 tygodnie temu

    tak..., ale "oswajam się"..., to proces...

  • Polaroid 2 tygodnie temu

    Shira
    spokojny

  • Shira 2 tygodnie temu

    rozumiem

  • Haluna 2 tygodnie temu

    Jak ugryzie będzie znak!

  • Polaroid 2 tygodnie temu

    drogowy

  • Haluna 2 tygodnie temu

    ★★★★★

  • Polaroid 2 tygodnie temu

    Dzięki :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania