xxx
xxxAutor: MartynaMCzytano 205 razyData dodania: 03.04.2023
Średnia ocena: 3.3 Głosów: 12
Zaloguj się, aby ocenić39
Bijecie się? O jedynki? Podziwiam tę pasję... hahaha
O, jebaniutcy! ? Hahaha. Żeby nie przychodzić z pustymi rękoma, zamieniłbym nieprawdę, na półprawdę. Ale to pobożne życzenia :)
W sumie można, ale czy to coś zmienia?
MartynaM lepiej zostać z ziarenkiem chociażby, niż z pustymi doniczkami :)
Szalej. No dobrze, to dajemy szansę... zobaczymy co z niej wybuja... hahaha
w staromiejskim klimacie Autor: MartynaM Czytano 13 razy Data dodania: 03.04.2023 Średnia ocena: 2.0 Głosów: 15 A ilu z tych 13stu nie oceniło tak jak ja? Trzeba mieć nieźle z głową, żeby się logować z różnych kont tylko po to, żeby nastawiać jedynek...
Misja... trzeba to zrozumieć. I docenić... hahaha
Czytano 13 razy Głosów: 15 Dobre :)))
Martyna, a gdyby to był mały eksperyment z chodzeniem po linie... Fajny wiersz. 5. Pozdrawiam ?
Jak na to wpadłaś? Tak ukryłam...
Martyna, Intuicja podpowiedziała.:))
Rozwiazanie , muszę się bardziej strzec... hahaha Dziękuję za komentarz. Pozdrawiam.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (12)
Bijecie się? O jedynki?
Podziwiam tę pasję... hahaha
O, jebaniutcy! ? Hahaha.
Żeby nie przychodzić z pustymi rękoma, zamieniłbym nieprawdę, na półprawdę. Ale to pobożne życzenia :)
W sumie można, ale czy to coś zmienia?
MartynaM lepiej zostać z ziarenkiem chociażby, niż z pustymi doniczkami :)
Szalej. No dobrze, to dajemy szansę... zobaczymy co z niej wybuja... hahaha
w staromiejskim klimacie
Autor: MartynaM
Czytano 13 razy
Data dodania: 03.04.2023
Średnia ocena: 2.0 Głosów: 15
A ilu z tych 13stu nie oceniło tak jak ja? Trzeba mieć nieźle z głową, żeby się logować z różnych kont tylko po to, żeby nastawiać jedynek...
Misja... trzeba to zrozumieć. I docenić... hahaha
Czytano 13 razy
Głosów: 15
Dobre :)))
Martyna, a gdyby to był mały eksperyment z chodzeniem po linie... Fajny wiersz. 5. Pozdrawiam ?
Jak na to wpadłaś? Tak ukryłam...
Martyna, Intuicja podpowiedziała.:))
Rozwiazanie , muszę się bardziej strzec... hahaha
Dziękuję za komentarz.
Pozdrawiam.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania