xxx

xxx

Średnia ocena: 3.3  Głosów: 12

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (12)

  • MartynaM 03.04.2023

    Bijecie się? O jedynki?
    Podziwiam tę pasję... hahaha

  • Szalej. 03.04.2023

    O, jebaniutcy! ? Hahaha.

    Żeby nie przychodzić z pustymi rękoma, zamieniłbym nieprawdę, na półprawdę. Ale to pobożne życzenia :)

  • MartynaM 03.04.2023

    W sumie można, ale czy to coś zmienia?

  • Szalej. 03.04.2023

    MartynaM lepiej zostać z ziarenkiem chociażby, niż z pustymi doniczkami :)

  • MartynaM 03.04.2023

    Szalej. No dobrze, to dajemy szansę... zobaczymy co z niej wybuja... hahaha

  • o nim pseud 03.04.2023

    w staromiejskim klimacie
    Autor: MartynaM
    Czytano 13 razy
    Data dodania: 03.04.2023

    Średnia ocena: 2.0 Głosów: 15

    A ilu z tych 13stu nie oceniło tak jak ja? Trzeba mieć nieźle z głową, żeby się logować z różnych kont tylko po to, żeby nastawiać jedynek...

  • MartynaM 03.04.2023

    Misja... trzeba to zrozumieć. I docenić... hahaha

  • o nim pseud 03.04.2023

    Czytano 13 razy
    Głosów: 15
    Dobre :)))

  • rozwiazanie 03.04.2023

    Martyna, a gdyby to był mały eksperyment z chodzeniem po linie... Fajny wiersz. 5. Pozdrawiam ?

  • MartynaM 03.04.2023

    Jak na to wpadłaś? Tak ukryłam...

  • rozwiazanie 03.04.2023

    Martyna, Intuicja podpowiedziała.:))

  • MartynaM 03.04.2023

    Rozwiazanie , muszę się bardziej strzec... hahaha

    Dziękuję za komentarz.
    Pozdrawiam.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania