W stronę Ozyrysa

Moje wiersze przypominają jesienne liście.

Widzę inspiracje wszędzie — w sobie, w tobie.

Słowa, jak natchnione, same układają się w głowie.

Inni wilkiem patrzą, bo mentalnie dalej są w grocie.

Każdy kolor to inna emocja — od złota do brązu.

Proszę, spójrz na to i oceń, drogi Ozyrisie.

Co myślisz o tym?

Średnia ocena: 2.6  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (25)

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Wiesz z tą mitologią to ostrożnie. Pewien niemiecki poeta otrzymał kilka lat temu bardzo wysoką nagrodę literacką i mnóstwo pieniędzy. Głównie za akcenty mitologiczne:) i znów stawiasz siebie ponad innych, to przeurocze zaufanie wyprowadza mnie z równowagi. Zamiast skupić się na poezji skupiasz się na swoim ego. Owszem możesz ale dlaczego uważasz że inni nadal piszą w jaskiniach. Może być że słowa z jaskini są więcej warte niż twoja autoprezentacja 🙂🤪

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Nie zaufanie tylko zadufanie***

  • Marzena 7 miesięcy temu

    A jak już Ozyrys oceni twoje pisanie to daj odpowiedź, ciekawa jestem 😂

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Zapytaj jeszcze Geba i Nut co oni sądzą:))) wiesz mama i tata zawsze wie lepiej :))))

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Fuj. Znowu anomalie w tej mitologii:)) poślubił siostrę. Ja nie mogę czytać mitologii bo jest zboczona. :)

  • Grisza 7 miesięcy temu

    Zadeklarowałem, że z Tobą nie gadam, ale trudno się nie odnieść...
    Wciąż czytam Ciebie, ale każdorazowa seria własnych komentarzy pod swoimi tekstami psuje możność sensownej krytyki.
    Zastopuj. Pozwól innym odnieść się do Twoich tworów...

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Grisza do mnie czy do Dedala?

  • Grisza 7 miesięcy temu

    Marzena,
    ani - ani... Coś niechcący wkleiłem... Dedal - sorki...

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Jak to odebrac?

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Puli nie masz szans ponieważ nie jesteś mitologiczną nimfą albo czymś tam :))

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Marzena nie jestem i nie bylam😅🤗😁

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Puli może znowu topienie wosku? Wiesz zawsze to jakaś szansa abyś miała kolejne wizje 😂🤪

  • Marzena 7 miesięcy temu

    I zadaj sobie pytanie czy przypadkiem mentalnie nie jesteś w grocie :)) bo jeśli z niej jeszcze nie wyszłaś to wybacz ale za wysokie progi na twoje nogi 😂😂

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Oj tam oj tam ,wyluzuj

  • Dedal 7 miesięcy temu

    Marzena Wers o grocie to nawiązanie do jaskini platona,myślę że nie wyjdziesz z tej groty prędko.
    Pozdrawiam

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Ale Ci odpowiedział inteligentnie😅🤭

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    No tak, bo nic tak nie rozwesela, jak filozoficzne groty i cienie na ścianie

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    To do Marzenki;)

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Widzę w wierszu coś bardziej wyjątkowego
    Nue pytaj mnie ,odpowiedz znasz sam:)

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Ale widzę Twoja wrażliwosc i emocje jake w głebi duszy masz👌🤗

  • piliery 7 miesięcy temu

    Metafory musza mieć pointę. Pierwszy wers, kropka, żadnego rozwinięcia a potem już inny świat. Może byś wyjaśnił na co Ozyrys ma się gapić? Wyrywki myślowe mają swoją nazwę.

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    On w kims widzi Ozyrysa..

  • piliery 7 miesięcy temu

    Pulinaaa Może i widzi ale "inni którzy są w grocie" tak tu pasuje jak pięść do nosa.

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    piliery niech sam odpowie:)

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    piliery mysle,ze chodzi o świadomosc niektorych spraw...

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania