W stronę Ozyrysa
Moje wiersze przypominają jesienne liście.
Widzę inspiracje wszędzie — w sobie, w tobie.
Słowa, jak natchnione, same układają się w głowie.
Inni wilkiem patrzą, bo mentalnie dalej są w grocie.
Każdy kolor to inna emocja — od złota do brązu.
Proszę, spójrz na to i oceń, drogi Ozyrisie.
Co myślisz o tym?
Komentarze (25)
Wiesz z tą mitologią to ostrożnie. Pewien niemiecki poeta otrzymał kilka lat temu bardzo wysoką nagrodę literacką i mnóstwo pieniędzy. Głównie za akcenty mitologiczne:) i znów stawiasz siebie ponad innych, to przeurocze zaufanie wyprowadza mnie z równowagi. Zamiast skupić się na poezji skupiasz się na swoim ego. Owszem możesz ale dlaczego uważasz że inni nadal piszą w jaskiniach. Może być że słowa z jaskini są więcej warte niż twoja autoprezentacja 🙂🤪
Nie zaufanie tylko zadufanie***
A jak już Ozyrys oceni twoje pisanie to daj odpowiedź, ciekawa jestem 😂
Zapytaj jeszcze Geba i Nut co oni sądzą:))) wiesz mama i tata zawsze wie lepiej :))))
Fuj. Znowu anomalie w tej mitologii:)) poślubił siostrę. Ja nie mogę czytać mitologii bo jest zboczona. :)
Zadeklarowałem, że z Tobą nie gadam, ale trudno się nie odnieść...
Wciąż czytam Ciebie, ale każdorazowa seria własnych komentarzy pod swoimi tekstami psuje możność sensownej krytyki.
Zastopuj. Pozwól innym odnieść się do Twoich tworów...
Grisza do mnie czy do Dedala?
Marzena,
ani - ani... Coś niechcący wkleiłem... Dedal - sorki...
Jak to odebrac?
Puli nie masz szans ponieważ nie jesteś mitologiczną nimfą albo czymś tam :))
Marzena nie jestem i nie bylam😅🤗😁
Puli może znowu topienie wosku? Wiesz zawsze to jakaś szansa abyś miała kolejne wizje 😂🤪
I zadaj sobie pytanie czy przypadkiem mentalnie nie jesteś w grocie :)) bo jeśli z niej jeszcze nie wyszłaś to wybacz ale za wysokie progi na twoje nogi 😂😂
Oj tam oj tam ,wyluzuj
Marzena Wers o grocie to nawiązanie do jaskini platona,myślę że nie wyjdziesz z tej groty prędko.
Pozdrawiam
Ale Ci odpowiedział inteligentnie😅🤭
No tak, bo nic tak nie rozwesela, jak filozoficzne groty i cienie na ścianie
To do Marzenki;)
Widzę w wierszu coś bardziej wyjątkowego
Nue pytaj mnie ,odpowiedz znasz sam:)
Ale widzę Twoja wrażliwosc i emocje jake w głebi duszy masz👌🤗
Metafory musza mieć pointę. Pierwszy wers, kropka, żadnego rozwinięcia a potem już inny świat. Może byś wyjaśnił na co Ozyrys ma się gapić? Wyrywki myślowe mają swoją nazwę.
On w kims widzi Ozyrysa..
Pulinaaa Może i widzi ale "inni którzy są w grocie" tak tu pasuje jak pięść do nosa.
piliery niech sam odpowie:)
piliery mysle,ze chodzi o świadomosc niektorych spraw...
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania