🖤

🖤

Średnia ocena: 3.7  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (23)

  • Księty 7 miesięcy temu

    Zamek bez wierzy to celowy zabieg, jakies drugie znaczenie czy przypadkowy błąd?
    Tekst ciekawy:)

  • Aisak 7 miesięcy temu

    Kto wierzy, że Roszpunka mieszka w wieży?

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    Księty To nie błąd, chodzi o wiarę. Próbuję coś zatuszować.
    Dzięki :)

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    Aisak Strach na wróble nie wierzy. 😆

  • Królowa Tautogramów 7 miesięcy temu

    Wymieniasz mój nick, ale piszesz do kogoś innego...

  • Księty 7 miesięcy temu

    Grawitacja Tak myślałem, ze moze o to chodzić. Ale juz mam takie zboczenie, że zawsze musze rozwiac swoje "ale", bo nie mogę spać po nocach xD

  • Aisak 7 miesięcy temu

    Grawitacja
    Pomyłka!

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    Królowa Tautogramów I co teraz?

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    Aisak Już nigdy nie odpowiem!

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    Księty Śpij spokojnie 😉

  • Aisak 7 miesięcy temu

    Grawitacja
    🤣🤣🤣
    No, weź jeszcze raz odpowiedz!

    Bo królowa mnie prześladuje!
    Ta z Alicji w krainie Czarów!
    Taka mała, na pewno nie pamiętasz.

  • Księty 7 miesięcy temu

    Grawitacja Wzajemnie

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    Asiak Pamiętam! Pozbądz się jej!

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    Aisak* 😂Pierdzielony przekręt, wybacz nie celowy.

  • Aisak 7 miesięcy temu

    Grawitacja
    Mam ją dekapitować? :O
    :]

  • Aisak 7 miesięcy temu

    Grawitacja
    Asiak na pewno piszesz specjalnie😠
    .
    .
    .
    .
    🤣🤣🤣

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    Aisak wsadz ją tam skąd przyszła 😆

  • Aisak 7 miesięcy temu

    Grawitacja
    Do wora? A wór do jeziora? 😱

  • Aisak 7 miesięcy temu

    Pardą!

  • NinjaC 7 miesięcy temu

    Parę fajnych kantów, ale bardziej notatnik po zarwanej nocy niż domknięty wiersz.

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    NinjaC Może być notatnik, ja nie piszę wierszy.
    Dzięki 😊

  • TseCylia 7 miesięcy temu

    Ja się przyznaję, że nie odkodowalam :(

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    🤷‍♀️

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania