🖤
🖤Autor: GrawitacjaCzytano 104 razyData dodania: 22.11.2025
Średnia ocena: 3.7 Głosów: 3
Zaloguj się, aby ocenić11
Zamek bez wierzy to celowy zabieg, jakies drugie znaczenie czy przypadkowy błąd? Tekst ciekawy:)
Kto wierzy, że Roszpunka mieszka w wieży?
Księty To nie błąd, chodzi o wiarę. Próbuję coś zatuszować. Dzięki :)
Aisak Strach na wróble nie wierzy. 😆
Wymieniasz mój nick, ale piszesz do kogoś innego...
Grawitacja Tak myślałem, ze moze o to chodzić. Ale juz mam takie zboczenie, że zawsze musze rozwiac swoje "ale", bo nie mogę spać po nocach xD
Grawitacja Pomyłka!
Królowa Tautogramów I co teraz?
Aisak Już nigdy nie odpowiem!
Księty Śpij spokojnie 😉
Grawitacja 🤣🤣🤣 No, weź jeszcze raz odpowiedz! Bo królowa mnie prześladuje! Ta z Alicji w krainie Czarów! Taka mała, na pewno nie pamiętasz.
Grawitacja Wzajemnie
Asiak Pamiętam! Pozbądz się jej!
Aisak* 😂Pierdzielony przekręt, wybacz nie celowy.
Grawitacja Mam ją dekapitować? :O :]
Grawitacja Asiak na pewno piszesz specjalnie😠 . . . . 🤣🤣🤣
Aisak wsadz ją tam skąd przyszła 😆
Grawitacja Do wora? A wór do jeziora? 😱
Pardą!
Parę fajnych kantów, ale bardziej notatnik po zarwanej nocy niż domknięty wiersz.
NinjaC Może być notatnik, ja nie piszę wierszy. Dzięki 😊
Ja się przyznaję, że nie odkodowalam :(
🤷♀️
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (23)
Zamek bez wierzy to celowy zabieg, jakies drugie znaczenie czy przypadkowy błąd?
Tekst ciekawy:)
Kto wierzy, że Roszpunka mieszka w wieży?
Księty To nie błąd, chodzi o wiarę. Próbuję coś zatuszować.
Dzięki :)
Aisak Strach na wróble nie wierzy. 😆
Wymieniasz mój nick, ale piszesz do kogoś innego...
Grawitacja Tak myślałem, ze moze o to chodzić. Ale juz mam takie zboczenie, że zawsze musze rozwiac swoje "ale", bo nie mogę spać po nocach xD
Grawitacja
Pomyłka!
Królowa Tautogramów I co teraz?
Aisak Już nigdy nie odpowiem!
Księty Śpij spokojnie 😉
Grawitacja
🤣🤣🤣
No, weź jeszcze raz odpowiedz!
Bo królowa mnie prześladuje!
Ta z Alicji w krainie Czarów!
Taka mała, na pewno nie pamiętasz.
Grawitacja Wzajemnie
Asiak Pamiętam! Pozbądz się jej!
Aisak* 😂Pierdzielony przekręt, wybacz nie celowy.
Grawitacja
Mam ją dekapitować? :O
:]
Grawitacja
Asiak na pewno piszesz specjalnie😠
.
.
.
.
🤣🤣🤣
Aisak wsadz ją tam skąd przyszła 😆
Grawitacja
Do wora? A wór do jeziora? 😱
Pardą!
Parę fajnych kantów, ale bardziej notatnik po zarwanej nocy niż domknięty wiersz.
NinjaC Może być notatnik, ja nie piszę wierszy.
Dzięki 😊
Ja się przyznaję, że nie odkodowalam :(
🤷♀️
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania