Walka

Będę sobą, choć świat na psy ciągle idzie

na przekór innym,drogą swą podążać będę

Żył jak chciał,nie patrząc na stado

Jestem panem swego losu

choć ciągle wiatr w oczy

Nie poddam się,walczę wciąż

Mam siłę i wiarę by tego dokonać

Bo kto jak nie ja?

Brzemię swoje dźwigać będę...

Średnia ocena: 4.5  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • Nożyczki 03.04.2016

    Wiesz, jak wiele masz tutaj błędów? Może przepisz, postaraj się bardziej? Wtedy wrócę i ocenię.

  • Łowczyni 03.04.2016

    Owszem, troszkę błędów jest, ale nie jestem od poprawiania Cię, gdyż sama dopiero stawiam "pierwsze kroki". ;)
    Zostawiam 4. :)

  • General007 03.04.2016

    sluchajcie wiem ze sa bledy,ucze sie caly czas,ale najwazniejszy jest przekaz

  • Łowczyni 03.04.2016

    Wiadomo. :)

  • General007 03.04.2016

    dzieki za wyrozumialosc

  • Morelia 03.04.2016

    Hmm tego nie ocenię, ale będę zaglądać do Ciebie;) Pozdrawiam.

  • elenawest 03.04.2016

    Błędów mnóstwo, przez co niezbyt wygodnie mi się to czytało... Nie oceniam póki co.

  • KarolaKorman 03.04.2016

    Skorzystaj z edycji na Twoim profilu. Tam możesz poprawić błędy. Przede wszystkim po przecinku - spacja.
    ,,Będę sobą,chodź'' - Będę sobą, choć - w tym wypadku
    ,,chodź ciągle'' - choć ciągle
    ,,Brzemię swoje dźwigać będę.....'' - wielokropek ma zawsze tylko i wyłącznie trzy kropki

    Treść mocna i godna pochwały i tak trzymaj w życiu :) Dam 4 :)

  • lena13 06.04.2016

    Krótki tekst, ale ja jestem zwolenniczką nie ilości, a jakości. 5 i zapraszam do mnie;)

  • Alicja 18.08.2016

    Krótki, ale ciekawy.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania