Walka
Będę sobą, choć świat na psy ciągle idzie
na przekór innym,drogą swą podążać będę
Żył jak chciał,nie patrząc na stado
Jestem panem swego losu
choć ciągle wiatr w oczy
Nie poddam się,walczę wciąż
Mam siłę i wiarę by tego dokonać
Bo kto jak nie ja?
Brzemię swoje dźwigać będę...
Komentarze (10)
Wiesz, jak wiele masz tutaj błędów? Może przepisz, postaraj się bardziej? Wtedy wrócę i ocenię.
Owszem, troszkę błędów jest, ale nie jestem od poprawiania Cię, gdyż sama dopiero stawiam "pierwsze kroki". ;)
Zostawiam 4. :)
sluchajcie wiem ze sa bledy,ucze sie caly czas,ale najwazniejszy jest przekaz
Wiadomo. :)
dzieki za wyrozumialosc
Hmm tego nie ocenię, ale będę zaglądać do Ciebie;) Pozdrawiam.
Błędów mnóstwo, przez co niezbyt wygodnie mi się to czytało... Nie oceniam póki co.
Skorzystaj z edycji na Twoim profilu. Tam możesz poprawić błędy. Przede wszystkim po przecinku - spacja.
,,Będę sobą,chodź'' - Będę sobą, choć - w tym wypadku
,,chodź ciągle'' - choć ciągle
,,Brzemię swoje dźwigać będę.....'' - wielokropek ma zawsze tylko i wyłącznie trzy kropki
Treść mocna i godna pochwały i tak trzymaj w życiu :) Dam 4 :)
Krótki tekst, ale ja jestem zwolenniczką nie ilości, a jakości. 5 i zapraszam do mnie;)
Krótki, ale ciekawy.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania