Kolejny dobry wiersz. Tylko zastanawia mnie czy zatrzymujesz się nad ich sensem czy już piszesz, bo piszesz. Sens jest, ale ten wiersz nie był jakimś odkryciem. Poprzednie bardziej mi przypadły do gustu. Dam 2
ciekawe, ale raczej nie jestem zwolenniczką wierszy pisanych ,,na szybko" a ten na właśnie taki mi wygląda. Trochę pogubiłam się w temacie tego wiersza, i uważam, że powinnaś postawić na dłuższe wersy, bo rymy masz niezłe. Ty razem ode mnie 3.
No cóż. Niestety dlatego porzucam publikacje wierszy, reszta tego co mam ma znaczenie na tyle symboliczne, że dla większości będą niezrozumiałe. A pisałem go cały dzień, bo miał być czytany na 3 sposoby: całość, co druga linijka od pierwszej i od drugiej. Nie udało się. Dzięki za opinie.
Komentarze (7)
"nie ego!" - przystanęłam na tym słowie dłuższą chwilkę. Walka nie wydaje się być walką, a dobrane słowa jak by były tylko namiastką walki; 3:)
Kolejny dobry wiersz. Tylko zastanawia mnie czy zatrzymujesz się nad ich sensem czy już piszesz, bo piszesz. Sens jest, ale ten wiersz nie był jakimś odkryciem. Poprzednie bardziej mi przypadły do gustu. Dam 2
Mi się wiersz podoba, tylko uważam, że tytuł jakoś do niego nie pasuje :)
Ode mnie 4 :)
ciekawe, ale raczej nie jestem zwolenniczką wierszy pisanych ,,na szybko" a ten na właśnie taki mi wygląda. Trochę pogubiłam się w temacie tego wiersza, i uważam, że powinnaś postawić na dłuższe wersy, bo rymy masz niezłe. Ty razem ode mnie 3.
No cóż. Niestety dlatego porzucam publikacje wierszy, reszta tego co mam ma znaczenie na tyle symboliczne, że dla większości będą niezrozumiałe. A pisałem go cały dzień, bo miał być czytany na 3 sposoby: całość, co druga linijka od pierwszej i od drugiej. Nie udało się. Dzięki za opinie.
Mnie również poprzednie bardziej się podobały, ale ten też jest dobry ;) 4
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania