Walka trwa
Coś w środku kołacze.
Trzęsie każdą komórką.
Krzyczy poprzez myśli.
Szarpie wartości, które stały na piedestale życia niczym pomniki.
Obezwładnia emocje, byś osiąść w agonii.
Czy tak wygląda wojna, którą toczysz sam ze sobą?
Nie.
To zaledwie tylko jeden z pojedynków.
Walka trwa ciągle.
Komentarze (5)
Treść ciekawa, daje do myślenia. Końcowy fragment spodobał mi się:
"Czy tak wygląda wojna, którą toczysz sam ze sobą?
Nie.
To zaledwie tylko jeden z pojedynków.
Walka trwa ciągle." -----------------------------------------> Prawdziwe i życiowe :-)
Gdybym mógł coś Tobie zasugerować, (to tylko luźna propozycja, bo Ty jesteś autorem tego tekstu) to może wersy od 4 do 6 nieco skrócić i zachować podział trzy, bądź cztero wersowy z uwzględnieniem stylistyki jaką świetnie zastosowałaś w pierwszych trzech wersach: krótkie, ale treściwe :-) Pozdrawiam, czwóreczka z plusem :-)
Dzięki za podpowiedź i sugestie ;) wiele dla mnie znaczą takie rady ;)
Każdy z nas toczy takie pojedynki co sekundę, minute, godzinę itd. Taka wojna, która czasami nas rozsadza od środka. Fajnie że to opisałeś. To po prostu życie...
Dzięki ;) sama codziennie tocze takie walki;)
Ale nie można się poddawać. Inaczej zostaniemy z samymi złymi myślami. Chodzi o to, żeby te pojedynki z życiem wygrywać. Aż tyle i tylko
tyle. To cały sens życia. Reszta nie ważna .
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania