Uwaga, utwór może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich!
Wanna pełna gorącej wody
Siedzę w wannie pełnej gorącej wody.
Popijam zimną wódkę zmieszaną z colą.
Ciągle rozpamiętuje nasze ostatnie spotkanie.
Jak błądziłeś rękami po moim ciele,w pośpiechu rozpinając guziki mojej koszuli.Kilka nawet urwałeś,by wreszcie zedrzeć ją ze mnie.
Jak długo całowałeś moje piersi a ja dostawałam gęsiej skórki.To było zakazane dla nas obojga.Ale nie potrafiliśmy tego zatrzymać, to już się działo.Gdy z obawy, że ucieknę,z całej siły trzymałeś moje ręce będąc we mnie.
Poddałam się w zupełności tej rozkoszy.
Otumaniona twoim zapachem, głosem, szłam nie bacząc na konsekwencje.
Krzyczałam dziko z rozkoszy, zatracając się w zupełności w tym namiętnym tańcu.
Po wszystkim tak poprostu sobię poszedłeś.
Bez żadnego słowa, gestu.
Odwróciłeś się tyłem do mnie, ubrałeś i odszedłeś.
Teraz siedzę w wannie pełnej gorącej wody, popijam drinka i karcę samą siebie w myślach.
Dlaczego jestem tak naiwna i szukam uczucia? Kiedy najczęściej chodzi o zwierzęcy instynkt?
Komentarze (22)
Jakoś tak nie porwało. Wynika to z aspektów czysto założeniowych. Wszystko takie schematyczne - niby życie - a jednak bez duszy. Ktoś wykorzystał, potem odszedł.
Technicznie mocno przeciętnie. Czasami brak spacji.
Wszystkiego dobrego dla Ciebie.
Jak mnie coś nie porwie, to poprostu nie czytam dalej.No i nie marnuję swojego czasu, na komentarze krytykujące, pozdro
Poraniona Anielica92 komentarze mogą być różne bo to portal i ludzie.
Masz z tym jakiś problem?
mamycię Nie, poprostu tak rozmyślam, jak komuś się chce, przeczytać i jeszcze komentować, pozdrawiam.
Poraniona Anielica92 komuś się chce przeczytać i skomentować.
Nie musi mu się podobać.
Musisz się z tym pogodzić.
mamycię mi to akurat obojętne.Jak mi się coś nie podoba, to nie czytam poprostu a tym bardziej, nie komentuje, bo mnie to poprostu nie interesuje
Poraniona Anielica92 to po co tu jesteś?
Oczekujesz tylko czytelników zachwycających się twoim talentem, a reszta nie ma prawa czytać i komentować?
Wytarł sprzęt w pościel i pofrunął do następnej :)
No właśnie
Byś się przynajmniej ogolił jak do dziewczyny przysedłeś gadać 😃
A chociaż dobry był?
Nie wiem, to tylko literacka fantazja
Poraniona Anielica92 Masz sztuczne rzęsy?
Łukaszenkow Nie, swoje własne pomalowane najtańszym tuszem z Rossmana he.
Poraniona Anielica92 Poszukująca pewnie
Dziesięć lat temu sam się znalazł i tak już został🙂
Jakaś ta scenka aseksualna, mimo oczywistej zawartości.
Na końcu zamiast zwierzęcego instynktu dalbym potrzeby fizjologiczne.
Hmm. Bez urazy, ale czytałem tu bardziej pociągające erotyki.
Tyka, tyka erotyka ale wcale nie dotyka. I czemu tak prosto z mostu wierszem?
"Ciągle rozpamiętuje nasze ostatnie spotkanie." - rozpamiętuję
"Jak długo całowałeś moje piersi a ja dostawałam gęsiej skórki." - przecinek przed "a"
"Po wszystkim tak poprostu sobię poszedłeś." - po prostu sobie
Wcześniej zwracałem już uwagę o braku spacji po znakach interpunkcyjnych, a więc skoro ten błąd się powtarza to albo autorka jest leniwa albo nie szanuje czytelników albo jedno i drugie. A tak poza tym średnie - nawet niezły opis, ale mocno standardowy i nieciekawy.
Uu, to skoro takie kiepskie, to po co czytasz?Ja piszę, bo lubię.Nie szanowaniem byłoby by obrażanie moich czytelników .Skoro nim jesteś, to jednak moje czytadła ciebie interesują .Skoro je czytasz, to jednak cię interesują.Bo chyba za bycie krytykiem literackim nikt ci nie płaci?
Poraniona Anielica92 nic rozumu ci nie przybyło.
Obrażona na czytelników gwiazda.
mamycię no ba, nie inaczej 🙂
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania