Warto
Warto, warto pomagać innym, wsparać słabszych . Każdy zasługuje na lepsze życie . Biec przed siebie szukać wrażeń w promieniach słońca tańczyć pośród drzew ... Ryzykować jest pięknie, poczuć życia dreszcz, nie podcinać skrzydeł lecz rozwijać je ... leć przed siebie ☺️
Komentarze (4)
Wszystko to warto.
Warto też wiedzieć, że nie pisze się "wsparać słabszych", lecz "wspierać słabszych".
nie zauważyłam, dziękuję za zwrócenie uwagi :)
Hmm to będzie jakieś ciąg opowiadań?
Nie, piszę to co mi serce podpowiada ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania