Fajnie, że kontynuujesz. Z tym jedzeniem miałam skojarzenie z grejem i jego ciągłym "Ana jedz!" i takie tam :D Jakoś się zamotałam w tych bohaterach, muszę jeszcze raz na spokojnie ;P
O nie, tylko nie "Grey" xD
Aleksa znasz, Sonię też nasz (kręciła się wokół Aleksa, gdy Wiki prawie zdradziła go z Kasjanem). Błażej to przyjaciel Remika, Aleksa i Kasjana. Kiedyś był z Asią, która z nim zerwała przez Wiki. Ada pracowała razem z Wiki w pizzerii Kasjana. Laura to siostra Aleksa :D
Arek i ten Czerniewski to nowe postacie :D
Już lepiej? :D
Dzień dobry
Tatuaże są moim pamiętnikiem... piękne. Aleks trochę indywidualista i za bardzo nie chce przenosić życia prywatnego na forum pracy, pewnie dobrze.
Fajne dialogi i nakreślenie bohaterów. Motocyklista zaciekawia swoją propozycja się na przyjaźń... czyżby inna orientacja?
No i Wiktoria świadkowa, dlaczego pytają o zdanie Aleksa? Nie czytałam poprzedniej historii, ale pomału się wkręcam.
Najgorsze co można zrobić, to mówić o życiu prywatnym w pracy :) Aleks jest mądry. Nie, Czerniewski to maniak motocyklowy :D Ale będzie miał swoją rolę.
Pasjo, pytają o zdanie Aleksa, bo Wiki go skrzywdziła i to bardzo 6 lat temu :( No i Sonia też pamięta Wiki.
Pozdrawiam cieplutko :)
Dobra, jest dużo bohaterów.
Dobra, będą jakieś intrygi.
Dobra, pewnie mi się wszystko pomiesza, bo mam zbyt apatyczny mózg.
Dużo dialogów, fajne na odpocznienie. Lekko i z sensem. Przynajmniej na razie lekko, bo pewnie będą dramy, płacz i złamane serca jak to zwyczajowo jest u Ciebie. (Nie, żebym tego nie lubiła).
Super, że jesteś znów.
Komentarze (16)
Fajnie, że kontynuujesz. Z tym jedzeniem miałam skojarzenie z grejem i jego ciągłym "Ana jedz!" i takie tam :D Jakoś się zamotałam w tych bohaterach, muszę jeszcze raz na spokojnie ;P
O nie, tylko nie "Grey" xD
Aleksa znasz, Sonię też nasz (kręciła się wokół Aleksa, gdy Wiki prawie zdradziła go z Kasjanem). Błażej to przyjaciel Remika, Aleksa i Kasjana. Kiedyś był z Asią, która z nim zerwała przez Wiki. Ada pracowała razem z Wiki w pizzerii Kasjana. Laura to siostra Aleksa :D
Arek i ten Czerniewski to nowe postacie :D
Już lepiej? :D
Akcja sie rozkręca i czekam na cd
Dzięki za odwiedziny :)
Dzień dobry
Tatuaże są moim pamiętnikiem... piękne. Aleks trochę indywidualista i za bardzo nie chce przenosić życia prywatnego na forum pracy, pewnie dobrze.
Fajne dialogi i nakreślenie bohaterów. Motocyklista zaciekawia swoją propozycja się na przyjaźń... czyżby inna orientacja?
No i Wiktoria świadkowa, dlaczego pytają o zdanie Aleksa? Nie czytałam poprzedniej historii, ale pomału się wkręcam.
Pozdrawiam ciepło
Najgorsze co można zrobić, to mówić o życiu prywatnym w pracy :) Aleks jest mądry. Nie, Czerniewski to maniak motocyklowy :D Ale będzie miał swoją rolę.
Pasjo, pytają o zdanie Aleksa, bo Wiki go skrzywdziła i to bardzo 6 lat temu :( No i Sonia też pamięta Wiki.
Pozdrawiam cieplutko :)
Dlaczego chcą na świadkową Wiktorię? To będzie ciekawe.. a jak na razie czekam na następną część :D
Ada na pewno się wytłumaczy z pomysłu :D
Dzięki i pozdrawiam!
Dobra, jest dużo bohaterów.
Dobra, będą jakieś intrygi.
Dobra, pewnie mi się wszystko pomiesza, bo mam zbyt apatyczny mózg.
Dużo dialogów, fajne na odpocznienie. Lekko i z sensem. Przynajmniej na razie lekko, bo pewnie będą dramy, płacz i złamane serca jak to zwyczajowo jest u Ciebie. (Nie, żebym tego nie lubiła).
Super, że jesteś znów.
Cała ja :D U mnie nie może być spokojnie i cieszę się, że to jeszcze nie irytuje :)
Fajnie, że wpadłaś :*
Pięć podoba mi się ach te siostry
Witaj, Marg :) Fajnie, że spodobała Ci się ta seria :)
Napisane bardzo fajnym językiem i szybko się czyta. Powoli też zaczyna wciągać :)
Dzięki :)
tytuł bym zmienił, bo zajeżdża Michałem Wiśniewskim i ,,Zawsze z tobą chciałbym być"- przynajmniej dla mnie.
O matko, ale mi przypomniałeś... Teraz ten tytuł będzie kojarzył mi się z kiczem ;/ Ale sama taki wybrałam.
Dzięki za wizytę :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania