,, Wciąż upadam''
Idę i upadam,
Wstaję i znowu próbuję.
Czego mi brakuje?
Szare chmury na niebie,
Wciąż upadam na ziemię.
Patrzę prosto przed siebie,
Czy to natchnienie?
Czy istnieje nadzieja?
Moje życie umiera...
Patrzę wstecz i żałuję,
Tęsknię i znowu próbuję.
Znowu to zrobiłam,
Sama się skrzywdziłam...
Góry tak wysokie,
Woda tak głęboka,
Coraz bardziej się topię.
Proszę, złap mnie za rękę,
Pokaż co to szczęście,
Naucz czuć od nowa.
Ciągnie mnie do złego,
Czegoś niewłaściwego.
Idę i upadam,
Wstaję i znowu próbuję,
Czy ja tu w ogóle pasuję?
Komentarze (6)
Michalina, spróbuj się wyrazić wierszem wolnym, bo rymowanym Ci nie wychodzi ?
Zdecydowanie nie wychodzi.
Szkoda, że nie napiszesz co mogłabym zmienić... Byłoby mi łatwiej. Aczkolwiek dziękuję za opinię, każda (nawet negatywna) jest dla mnie dużą motywacją :))
michalina_12 Betti napisała, co jest nie tak.
Wiek sporo tłumaczy. Pytanie, czy chcesz pisać lepiej, czy zadowalają Cię rymownki i dosłowności.
Przede wszystkim rym, bo wybrałaś najgorszy z możliwych, tu się kłania brak czytania poezji, a bez tego raczej nie da się dobrze pisać.
Poza tym dosłowność. Słyszałaś o metaforze?
Owszem, słyszałam... Mam zaledwie 17 lat i jestem początkująca, ciężko mi zastosować metaforę podczas gdy piszę pod wpływem emocji... Ale dziękuję, będę nad tym pracować
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania