wewnętrzny imperatyw
gdy piszesz to chyba nie wyglądasz ani ciekawie ani spektakularnie
jesteś po prostu swoim głosem skierowanym na siebie
potrafisz pisać tak źle że aż bezczelnie
bo i po co zawracać głowę na tworzenie niezrozumiałości
nie lepiej poopisywać kwitnące krokusy i śpiewające ptaszki
mimo wszystko szukaj nut które nie bedą fałszywe
ani nad wyraz patetyczne
jednak niechaj bolą i rozogniają emocje
Komentarze (8)
Handle nur nach derjenigen Maxime,
durch die du zugleich wollen kannst, dass sie ein allgemeines Gesetz werde.
Mieć zasady i chcieć jednocześnie je zastosować u wszystkich?. A co z prawem boskim i naszymi popędami? Pragnienia jednostek nie mają znaczenia w moralnych zasadach. Kant filozoficznie i różnorodnie podchodził do tej kwestii, a ta maksyma wyżej jest najprostrzą i chyba jest niewykonalna.
jerry, jesteś stary to starzej się.
widzisz więcej niż ja sam i lubisz się starzeć obok
Co to niewykonalnego?
moralność jest trudna do zrozumienia
O, zajebiste.
Wiadomo, że zajebiste yanko wojowniku spod wschodniej kniei
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania