.

 

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 10

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (26)

  • blaackangel 23.08.2017

    Hahahaha ojej, świetne. Poprawiłaś mi humor. Leci 5 :)

  • Pasja 23.08.2017

    To dobrze, że od rana śmiejemy się. Pozdrawiam

  • Violet 23.08.2017

    Doskonale wychodzą Ci Pasjo te humoreski :)
    Zmiana narracji była zamierzona?
    5
    Pozdrowionka z samego rana.

  • Pasja 23.08.2017

    Tak musiałam narrację zmienić. Zastanawiałam się, może ktoś coś wymyśli. Ale chyba można w takim wypadku zmienić. Dzięki i miłego

  • Pasja 23.08.2017

    Jednak zmieniłam i chyba lepiej.

  • Adam T 23.08.2017

    ... i każde słowo zbędne ;)
    A jakby tak od samego początku zacząć w pierwszej osobie, takim stylizowanym językiem i do końca pociągnąć?
    Nieźle on te "sprawy" w stolicy załatwił ;)

  • Pasja 23.08.2017

    Ciekawe to w pierwszej osobie. Może się pokuszę napisać i zobaczymy jak wyjdzie. Dzięki za opinię. Pozdrawiam

  • Tina12 23.08.2017

    Świetnie Ci to wyszło. Ja wiedziałam, że w stolicy dzieją się dziwne rzeczy. Ale żeby aż takie :)

  • Pasja 23.08.2017

    Różne rzeczy się dzieją i niektóre są ponad czasowe Pozdrawiam serdecznie

  • Pasja 23.08.2017

    Ponadczasowe*

  • Canulas 23.08.2017

    Przemistrzostwo. Bajka. No w ogóle. 5+

  • Pasja 23.08.2017

    Dzięki za odwiedziny i miły dla duszy komentarz.

  • riggs 23.08.2017

    Masakra - w sensie pozytywnym 5

  • Pasja 23.08.2017

    Taka swojska masakra pałą. Dzięki i pozdrawiam serdecznie

  • motomrówka 23.08.2017

    Rozumiem, że zaszły w tekście jakieś zmiany, bo jest cały teraźniejszy. Sama historia świetna i to, że opowiada ją bohater, a nie bezosobowy narrator, wyszło jej na dobre.
    Dobre ;)

  • Pasja 23.08.2017

    Tak kochana zaszły i może dobrze. Dzięki i miłego popołudnia

  • Ewcia 23.08.2017

    Bardzo fajny tekst rozbawiłaś mnie do łez.
    Pozdrawiam i daję 5

  • Pasja 23.08.2017

    I tak ma być. Śmiejemy się bo nic innego nam nie pozostało. Pozdrawiam serdecznie

  • Pan Buczybór 23.08.2017

    No tak, historia iście nuncjuszowa. Klimat PRL-u czuć i w wypowiedziach, i w zachowaniach. Człowiek ze wsi zawsze ma przechlapane, a dostać w mordę za nic, to jest za gówno, też można. Tekst fajny i dobrze napisany, i
    Pozdro, i gratki.

  • Pasja 23.08.2017

    Prawdą jest, że że wsi ludzie po schodach kroczą, ale dumnie. I to się liczy. Dziękuję i miłego

  • MarBe 25.08.2017

    Przyjemnie mi się czytało, lecz troszkę brakło języka niewykształconego i prostego chłopa. 5)

  • Pasja 25.08.2017

    Może gdyby zastosować ten język? Ale Kazik był chłopcem wykształconym i dlatego wysłano go do stolicy. Pozdrawiam

  • KarolaKorman 26.08.2017

    I mów tu człowieku prawdę jak na spowiedzi, to jeszcze po łbie dostaniesz :) Piąteczkę wstawiłam. Pozdrawiam :)

  • Pasja 26.08.2017

    Czasem prawda nie popłaca. Pozdrawiam serdecznie

  • illibro 26.08.2017

    Nie no, fajne ;)

  • Pasja 26.08.2017

    Dzięki za pochwałę. Pozdrawiam

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania