!
36.Admin to leń!Autor: AnonimCzytano 566 razyData dodania: 07.04.2017
Średnia ocena: 3.6 Głosów: 7
Zaloguj się, aby ocenić25
Dlaczego to nie poszło na bitwę, się pytam? ☺☺ Jak dla mnie świetny tekst, bardzo fajnym, giętkim językiem napisany. Oj, gwiezdnie się zrobi
trolle atakują Adasiu :) nie poszło, bo nie biorę udziału w takich akcjach.
chrum, zabezmiało, jakbys pisała o społecznej akcji czyszczenia miejskich toalet ;) To po prostu zabawa ☺☺
Adam T, wiem, że zabawa, ale lubię być obok takich zabaw, nie potrafię sprecyzować, po prostu nie lubię. żaden ból. :)
Ahhh te moje sprośne myśli. Mam nadzieję, że ze mną wszystko okej i to wiersz miał tak działać
nie sprośne tylko świńskie ;p wiersz na każdego działa inaczej, na kogoś na pewno w ogóle nie działa :)
Nocne widziadło. Widzi, a nie widzi. 5
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (7)
Dlaczego to nie poszło na bitwę, się pytam? ☺☺ Jak dla mnie świetny tekst, bardzo fajnym, giętkim językiem napisany. Oj, gwiezdnie się zrobi
trolle atakują Adasiu :)
nie poszło, bo nie biorę udziału w takich akcjach.
chrum, zabezmiało, jakbys pisała o społecznej akcji czyszczenia miejskich toalet ;) To po prostu zabawa ☺☺
Adam T, wiem, że zabawa, ale lubię być obok takich zabaw, nie potrafię sprecyzować, po prostu nie lubię. żaden ból. :)
Ahhh te moje sprośne myśli. Mam nadzieję, że ze mną wszystko okej i to wiersz miał tak działać
nie sprośne tylko świńskie ;p
wiersz na każdego działa inaczej, na kogoś na pewno w ogóle nie działa :)
Nocne widziadło. Widzi, a nie widzi. 5
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania