36.Admin to leń!

!

Średnia ocena: 3.6  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (7)

  • Adam T 07.04.2017

    Dlaczego to nie poszło na bitwę, się pytam? ☺☺ Jak dla mnie świetny tekst, bardzo fajnym, giętkim językiem napisany. Oj, gwiezdnie się zrobi

  • Anonim 07.04.2017

    trolle atakują Adasiu :)
    nie poszło, bo nie biorę udziału w takich akcjach.

  • Adam T 07.04.2017

    chrum, zabezmiało, jakbys pisała o społecznej akcji czyszczenia miejskich toalet ;) To po prostu zabawa ☺☺

  • Anonim 07.04.2017

    Adam T, wiem, że zabawa, ale lubię być obok takich zabaw, nie potrafię sprecyzować, po prostu nie lubię. żaden ból. :)

  • D4wid 07.04.2017

    Ahhh te moje sprośne myśli. Mam nadzieję, że ze mną wszystko okej i to wiersz miał tak działać

  • Anonim 08.04.2017

    nie sprośne tylko świńskie ;p
    wiersz na każdego działa inaczej, na kogoś na pewno w ogóle nie działa :)

  • Pan Buczybór 08.04.2017

    Nocne widziadło. Widzi, a nie widzi. 5

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania