Więcej uśmiechu człowieku.
Niech poważnieje sobie kto chce,
ja powadze stanowcze wykrzyczę "nie".
Bo co to jest za polityka,
że uśmiech z twarzy nam ciągle znika?
Mówią spoważniej w końcu człowieku,
bądź adekwatny do swego wieku,
a mi uśmiech nie schodzi z twarzy,
bo jeszcze pamiętam jak to jest marzyć.
Będę się uśmiechać i z tej mimiki ,
nie zrezygnuję ,choć ust kąciki
chyba są trochę innego zdania
co do ciągłego się uśmiechania.
I będę wiecznie nie tracąc fasonu
czerpać ze studni mojego humoru.
I nikt i nie powie panowie i panie,
że z mody wyszło już uśmiechanie,
bo wśród odcieni samej szarości
co nam zostaje oprócz radości?
I tak sie morał z wiersza wylania
mniej smutku więcej uśmiechania.!
Komentarze (7)
Podoba mi się!Dam 5 :)
To miłe z twojej strony, że dałaś:) No i miłe że się podoba:)
Popieram, też się szczerzę tak często, jak to tylko możliwe. Beztroski, nie wydumany, bezpretensjonalny wiersz. Optymizm pełną gębą. Piąąąteczka:)
Na szybko wyłapane - i nikt i nie powie, chyba powinno być - mi. Dziś na opakowanie uwagi nie zwracam, oceniam treść. Wiersz o uśmiechaniu? Pewnie, że tak! Poezja tutaj jest zbyt, jak by to powiedzieć, cmentarna. I dlatego 5.
Sama prawda. Zgadzam się w zupełności. Dzielmy się uśmiechem :) 5
Uśmiech dobry na wątrobę. 5
Bardzo fajny,wesoły wiersz,Daję 5
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania