wieczność
Chodź na zawsze to nie wieczność.
Chodź na chwilę to nie teraźniejszość.
Wiele obietnic między nami było,
A teraz marze aby to się zakończyło.
Z każdym słowem wypowiedzianym do mnie.
Tyle uczuć wylanych zbyt pochopnie.
Serce ze szkła, chodź nadal w całości,
mimo wielkich starań, Twoich działań nadal bije w pełnej okazałości.
Bije ale w innym kierunku,
Nie ku Tobie , lecz w samotnym wizerunku.
Miało być na zawsze, na wieczność, na stałe
Lecz gdy przyszedł moment, wobec Ciebie zamieniło się w skałę.
Komentarze (6)
To oczywiście prowokacja ale bardzo marna. Po co zaśmiecać czymś takim portal?
Idzie twoim przykladem? Puściłeś w temacie bąka i nawet nie przeprosileś. W przeprosinach byłoby uzasadnienie dlaczego zwieraczy nie trzymasz. Nie tylko śmiecisz, bo też smrodzisz.
Prostackie to, towarzyszu super komentatorze. I to w ocenie tego trolla:
"piliery 2 godz. temu
Noela Moje emocje? Inwektywy bez uzasadnienia budzą zawsze mój sprzeciw. Jak każda bezmyslność."
A jaka rada na bezmyślne trollowanie...
ireneo Uderz w stół? Spadaj.
Jakaś rada ? Czy tylko hejt?
bomborek Hejt? Nawet nie zweryfikowałeś publikacji pod kątem błędów - a jest ich tak wiele, że jedyne co mogę radzić to: naucz się podstaw gramatyki i ortografii.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania