Pryzmacie zielonych oczu, jeśli chciałbyś uzyskać opinię o swoich wierszach kogoś konkretnego, to napisz do mnie (w profilu podałam kontakt) a dam Ci namiary na kogoś, kto ocenia poezję. Może ta opinia przyda Ci się, pozdrawiam. ;)
ausek, dziękuję za dobre słowo :) od siebie mam tylko małą uwagę: to nie są wiersze, tylko wpisy. Ja zaś nie uważam się za poetę tylko za kogoś, kto nieudolnie próbuje wyrazić siebie. Pozdrawiam :)
Noren72, to tak jak ze mną. Nie uważam, że umiem pisać, a jednak okazuje się, że może... może coś z tego będzie. Jeśli nie boisz się skopania tyłka, to pisz do mnie, a dam Ci namiary. Trzeba życie łapać pazurami, jeśli istnieje taka możliwość. Decyzja należy do Ciebie.
Komentarze (11)
5
Wyśmienity dobór klimatycznych słów.
Dziękuję Neurotyku
Piękne;) 5
Pryzmacie zielonych oczu, jeśli chciałbyś uzyskać opinię o swoich wierszach kogoś konkretnego, to napisz do mnie (w profilu podałam kontakt) a dam Ci namiary na kogoś, kto ocenia poezję. Może ta opinia przyda Ci się, pozdrawiam. ;)
ausek, dziękuję za dobre słowo :) od siebie mam tylko małą uwagę: to nie są wiersze, tylko wpisy. Ja zaś nie uważam się za poetę tylko za kogoś, kto nieudolnie próbuje wyrazić siebie. Pozdrawiam :)
Noren72, to tak jak ze mną. Nie uważam, że umiem pisać, a jednak okazuje się, że może... może coś z tego będzie. Jeśli nie boisz się skopania tyłka, to pisz do mnie, a dam Ci namiary. Trzeba życie łapać pazurami, jeśli istnieje taka możliwość. Decyzja należy do Ciebie.
Pomyślę o tym i...odezwę się do Ciebie. Dziękuję za zainteresowanie i wsparcie :))
Klimatyczna ta twoja noc. Piękna w całej okazałości. 5
Dziękuję Buczyborze:)
Tak jak teraz wieczornie i w dobrym towarzystwie poezji. Tylko nie przecinaj ciszy, bo ona jest najpiękniejsza. 5. Pozdrawiam serdecznie
Dziękuję tańczące pióro :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania