.

.

Średnia ocena: 4.2  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (11)

  • Neurotyk 08.03.2017

    5

    Wyśmienity dobór klimatycznych słów.

  • Noren72 08.03.2017

    Dziękuję Neurotyku

  • ausek 08.03.2017

    Piękne;) 5

  • ausek 08.03.2017

    Pryzmacie zielonych oczu, jeśli chciałbyś uzyskać opinię o swoich wierszach kogoś konkretnego, to napisz do mnie (w profilu podałam kontakt) a dam Ci namiary na kogoś, kto ocenia poezję. Może ta opinia przyda Ci się, pozdrawiam. ;)

  • Noren72 08.03.2017

    ausek, dziękuję za dobre słowo :) od siebie mam tylko małą uwagę: to nie są wiersze, tylko wpisy. Ja zaś nie uważam się za poetę tylko za kogoś, kto nieudolnie próbuje wyrazić siebie. Pozdrawiam :)

  • ausek 08.03.2017

    Noren72, to tak jak ze mną. Nie uważam, że umiem pisać, a jednak okazuje się, że może... może coś z tego będzie. Jeśli nie boisz się skopania tyłka, to pisz do mnie, a dam Ci namiary. Trzeba życie łapać pazurami, jeśli istnieje taka możliwość. Decyzja należy do Ciebie.

  • Noren72 08.03.2017

    Pomyślę o tym i...odezwę się do Ciebie. Dziękuję za zainteresowanie i wsparcie :))

  • Pan Buczybór 08.03.2017

    Klimatyczna ta twoja noc. Piękna w całej okazałości. 5

  • Noren72 08.03.2017

    Dziękuję Buczyborze:)

  • Pasja 08.03.2017

    Tak jak teraz wieczornie i w dobrym towarzystwie poezji. Tylko nie przecinaj ciszy, bo ona jest najpiękniejsza. 5. Pozdrawiam serdecznie

  • Noren72 12.03.2017

    Dziękuję tańczące pióro :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania