Wielka miłość na Mazurach

 

Średnia ocena: 3.0  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (5)

  • betti 13.12.2018

    Niezły ten Rafał i nieźle się urządził. Baby są głupie...

  • Uff, ciężko się czyta. Zapis jakiś... no, właśnie jaki? Trzy plus.

  • Canulas 13.12.2018

    "Nie dziwne, że nie mieli na kartę telefoniczna" - ą

    Takie... rozbebeszone. Ujdzie, ale do topu daleko.

  • refluks 13.12.2018

    Masz rację, Canulardo. Czas na przerwę.

  • Justyska 14.12.2018

    Działa na emocje jak wiele Twoich tekstów. Wiem, że ten zapis to już część Twojego stylu i mi się ogólnie podoba, ale tu często gubiłam się kto i co.
    Zostawiam 4+ i pozdrowienia!

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania